FOTO: valsts pirmā lēdija – sievietes paraugs

Komentāri
FOTO: valsts pirmā lēdija – sievietes paraugs

8. jūlijā risināsies jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa inaugurācijas ceremonija. Blakus Vējoņa kungam stāvēs arī viņa kundze – Iveta Vējone –, kuru oficiāli varēs dēvēt par valsts pirmo lēdiju. Nav viegls uzdevums sevi uzturēt vislabākajā kārtībā, ievērojot etiķeti un protokolu. Kādas ir pasaulē zināmākās pirmās lēdijas uzzināsi šajā galerijā!

Kopš Latvijas Valsts neatkarības atjaunošanas Rīgas pils saimnieku kundzes pavisam bijušas trīs – Aina Ulmane, Lilita Zatlere un Dace Seisuma. Tagad šī loma būs jāpilda jaunā prezidenta Raimonda Vējoņa kundzei Ivetai Vējonei. Kā atzīst Irma Kalniņa: “Mēs – Latvijas iedzīvotāji – prezidenta kundzes lomā varam sagaidīt sievieti, kura ir izglītota, kura ir lietas kursā ne tikai par pašmāju, bet arī par ārvalstu politiskajām norisēm. Iveta Vējone, ņemot vērā vīra līdzšinējo darbību, nepavisam nav iesācēja lietišķās etiķetes jomā, tādēļ nav vērtējama gluži kā jaunpienācēja no malas.” Interviju ar valsts pirmo lēdiju noskaties šeit!

Foto: pirmās lēdijas pasaulē

Foto: bijusī Latvijas pirmā lēdija Lilita Zatlere

Foto: Andra Bērziņa kundze Dace Seisuma

Foto: Latvijas pirmā lēdija Iveta Vējone

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl