FOTO: valsts pirmā lēdija – sievietes paraugs

Komentāri
FOTO: valsts pirmā lēdija – sievietes paraugs

8. jūlijā risināsies jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa inaugurācijas ceremonija. Blakus Vējoņa kungam stāvēs arī viņa kundze – Iveta Vējone –, kuru oficiāli varēs dēvēt par valsts pirmo lēdiju. Nav viegls uzdevums sevi uzturēt vislabākajā kārtībā, ievērojot etiķeti un protokolu. Kādas ir pasaulē zināmākās pirmās lēdijas uzzināsi šajā galerijā!

Kopš Latvijas Valsts neatkarības atjaunošanas Rīgas pils saimnieku kundzes pavisam bijušas trīs – Aina Ulmane, Lilita Zatlere un Dace Seisuma. Tagad šī loma būs jāpilda jaunā prezidenta Raimonda Vējoņa kundzei Ivetai Vējonei. Kā atzīst Irma Kalniņa: “Mēs – Latvijas iedzīvotāji – prezidenta kundzes lomā varam sagaidīt sievieti, kura ir izglītota, kura ir lietas kursā ne tikai par pašmāju, bet arī par ārvalstu politiskajām norisēm. Iveta Vējone, ņemot vērā vīra līdzšinējo darbību, nepavisam nav iesācēja lietišķās etiķetes jomā, tādēļ nav vērtējama gluži kā jaunpienācēja no malas.” Interviju ar valsts pirmo lēdiju noskaties šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: pirmās lēdijas pasaulē

Foto: bijusī Latvijas pirmā lēdija Lilita Zatlere

Foto: Andra Bērziņa kundze Dace Seisuma

Foto: Latvijas pirmā lēdija Iveta Vējone

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl