2 komentāri
FOTO: vai, izvēloties garderobi, valsts pirmā lēdija ievēro lietišķo etiķeti?
Foto: Valsts prezidenta kanceleja, Toms Kalniņš

Tuvojas Latvijas dzimšanas diena, kurā pirmo reizi kā Latvijas Valsts prezidents svinīgo uzrunu valsts svētkos teiks Raimonds Vējonis. Pie Brīvības pieminekļa, kā vienmēr, līdzās viņam būs Valsts pirmā lēdija Iveta Vējone. Vasarā, kad Raimonds Vējonis vēl tikai gatavojās nodot svinīgo Valsts prezidenta solījumu, Iveta Vējone atzina, ka vēl nav apradusi ar domu par pirmās lēdijas statusu. Viņa stāstīja, ka studē lietišķās etiķetes mācību grāmatu un plāno ieviest jaunumus savā garderobē.

Ir pagājuši vairāk nekā četri mēneši, kopš Raimonda Vējoņa stāšanās amatā. Iveta Vējone ir piedalījusies gana daudz pasākumos, gan pavadot vīru oficiālās vizītēs, gan apmeklējot dažādus pasākumus viena pati. Tādēļ Skaties.lv/Sievietei lūdza lietišķās etiķetes un protokola speciālisti Aiju Strautmani komentēt mūsu Valsts prezidenta kundzes ģērbšanās stilu atbilstoši viņas statusam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts prezidenta vizīte Dundagas novadā

Foto: Valsts prezidenta kanceleja. Toms Kalniņš

Foto:  Toms Kalniņš. Valsts prezidenta kanceleja

Aija Strautmane: “Šī kleita diemžēl neiztur nekādu kritiku. Arī tad, ja viesošanās ir pie tautas pārstāvjiem Dundagas novadā. Es, protams, neesmu modes māksliniece, bet kabatas uz kleitas ir liekas, manuprāt pat piešūtas šķībi.”

Tikšanās ar latviešu diasporas pārstāvjiem Ņujorkā

Foto: Valsts prezidenta kanceleja, Toms Kalniņš

Foto: Toms Kalniņš. Valsts prezidenta kanceleja

Aija Strautmane: “Rozā nav oficiālu pasākumu krāsa. Pat ja sievietei ļoti piestāv un patīk šī krāsa, oficiālos pasākumos Valsts prezidenta kundzei nevajadzētu vilkt apģērbu rozā krāsā.”

Aleksandra Vasiļjeva izstādes atklāšana

Foto: Valsts prezidenta kanceleja, Toms Kalniņš

Foto: Toms Kalniņš. Valsts prezidenta kanceleja

Aija Strautmane: “Ļoti piemērots apģērbs izstādes atklāšanai. Nav komentāru.”

Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone apmeklē Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu

Foto: Valsts prezidenta kanceleja, Toms Kalniņš

Foto: Toms Kalniņš. Valsts prezidenta kanceleja

Aija Strautmane: “Uzskatu, ka Valsts prezidenta kundzei nevajadzētu iztikt tikai ar svārkiem un blūzi. Ir jāvelk arī žakete.”

Iveta Vējone akcijas “Meklējam sirdsmāsiņu” patronese

Foto: Valsts prezidenta kanceleja, Toms Kalniņš

Foto: Toms Kalniņš. Valsts prezidenta kanceleja

Aija Strautmane: “Ļoti piemērots kostīms konkrētajam pasākumam. Nav komentāru.”

Valsts prezidenta darba vizīte Jēkabpilī

Foto: Valsts prezidenta kanceleja, Toms Kalniņš

Foto: Toms Kalniņš. Valsts prezidenta kanceleja

Aija Strautmane: “Kleita ir prefekta izstādes apmeklējumam, ja nebūtu šī krāsainā ielaiduma. Ir jāatceras, ka prezidenta kundzei oficiālu pasākumu apmeklējumam būtu jāizvēlas pēc iespējas vienkrāsains apģērbs. ”

Etiķetes un protokola speciāliste norādīja, ka pagaidām Valsts prezidenta kundzei “pieklibo” krāsu izvēle. Valsts pirmajai lēdijai neklātos oficiālos pasākumos izvēlēties puķainus vai uzkrītošiem akcentiem klātus apģērba audumus. Strautmane atzina, ka sākumā medijos bija pat Vējones kundzi slavējusi par viņas tērpu izvēli, taču šobrīd uzskata, ka pirmajai lēdijai būtu jāpadomā par stilista izvēli. Tādēļ, ka ne visi stilisti ir vienlīdz labi protokola un etiķetes pārzinātāji.

FOTO. Iveta Vējone, pavadot Valsts prezidentu oficiālos pasākumos un vizītēs

TOP komentāri

 • omīte
  +1 +1 0

  omīte

  Rodas iespaids,ka prezidentes kundze ir vilkusi ārā visu,kas "iegulējies" skapī!
  Latvieši nav pieraduši smaidīt.Arī smaids ir "jāizkopj",lai tas būtu dabīgs,starp lūpām "neiespīlēts".Tālāk jau seko zobu stāvoklis,kāpēc smaidu slēpjam.
  Pasaulslavenā aktrise Džoanna Kolinsa teikusi,ka kamerām viņa "izvelkot" savu burvīgāko smaidu!!!
 • Ariadne
  0 0 0

  Ariadne

  Manuprāt, mēs krītam grāvī ik katru mīļu dienu...NE TAM BŪTU TIK ĻOTI JĀSATRAUC MŪSU PRĀTUS...cik sīki...;-(((

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl