Komentāri
FOTO: uzzini, kā šogad valsts svētkiem par godu sapucējās mūsu Saeimas deptuāti
Foto: f64

Nupat aizvadītajos valsts svētkos Saeimas deputāti, Valsts prezidents, ministri un viesi kā allaž pulcējās uz Saeimas svinīgo sēdi. Skaties.lv/Sievietei ar interesei nolūkojās, kā katrs no tautas priekšstāvjiem bija saposies un izvēlējies svētkiem atbilstošus aksesuārus.

Jāteic, ka lielākā daļa svinīgās sēdes dalībnieku bija izvēlējušies piešķirt savam apģērbam ja ne tieši sarkanbaltsarkanu, tad vismaz Latvijas karoga krāsas sarkanu akcentu.
Brīnums, bet par mūsu valsts karoga krāsu klātesamību apģērbā vairāk bija parūpējušies kungi. Turklāt abu karoga krāsu salikumi kaklasaitēs izpaudās visdažādākajos veidos, ne tikai svītrās. Dāmām visraksturīgākās – sudraba rotas un pērles, kā arī piespraudes ar teju jaušamu sarkano ”piesitienu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: sarkanbaltsarkanā krāsu gamma Saeimas svinīgajā sēdē

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl