10 komentāri
FOTO: tu neticēsi! Kā pazīstamas politiķes mainījušas savas frizūras un stilu
Foto: Saeimas foto arhīvs/ F64

Vakar Saeimas deputāte, partijas Vienotība līdere Solvita Āboltiņa pārsteidza deputātus un preses pārstāvjus ar jaunu matu sakārtojumu. Politiķes frizūras maiņa izraisīja plašu, turklāt – pozitīvu, rezonansi. Ja palūkojamies vēsturē, vairākas politiķes ik pa laikam ir pārsteigušas ar krasu imidža maiņu. Skaties.lv/ Sievietei nolēma apkopot spilgtākos piemērus.

Pārcilājot atmiņu un foto lādīti, mūsu uzmanību pievērsa septiņas sabiedrībā pazīstamas dāmas – gan bijušās ministres, gan deputātes, gan divas Valsts kontrolieres un, protams, arī bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vaira Vīķe-Freiberga

Foto: Saeimas foto arhīvs/ F64

Kad 1999. gadā Latvijas Institūta vadītāja Vaira Vīķe-Freiberga tika ievēlēta par Latvijas prezidenti, jau inaugurācijas ceremonijā Freibergas kundze pārsteidza visus ar jaunu, elegantu matu sakārtojumu.

Foto

Inguna Sudraba

Foto: F64

Foto: F64

Savulaik Valsts kontroliere Inguna Sudraba vairākkārtīgi tika minēta kā iespējamākā kandidatūra Ministru Prezidenta amatam. Īpaši runas par pārmaiņām Ingunas Sudrabas karjerā sākās pēc tam, kad Sudrabas kundze krasi bija nomainījusi gadiem ilgi pierasto matu sakārtojumu. Pēc neilga laika baumas attaisnojās, jo bijusī Valsts kontroliere startēja politikā.

Foto

Elita Krūmiņa

Foto: LETA

Foto: LETA

Ingunas Sudrabas sekotāja Valsts kontroles vadītājas amatā Elita Krūmiņa līdz ar jauno pienākumu uzņemšanos, nolēma tikt arī pie jauna ārējā izskata. Krūmiņas kundze gan nav politiķe, taču stila maiņa apliecina dāmu ieradumu, mainot dzīvi, izmainīt arī ārieni.

Foto

Linda Abu Meri

Foto: F64/ LETA

Foto: F64/ LETA

Bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece (tagad – Abu Meri) aiziešanu no politikas nosvinēja ar radikālām stila pārmaiņām.

Foto

Baiba Rozentāle

Foto: F64/ LETA

Foto: F64/ LETA

Ilgus gadus sabiedrība bija pieradusi, ka katru dienu Latvijas Infektoloģijas centra direktores un bijušās Veselības ministres matu sakārtojums atbilst tikko pabeigta friziera darba rezultātam. Nu jau kādu laiku Rozentāles kundzes matiem ir piešķirts cits, jāteic – arī allaž perfekts, izskats.

Foto

Laimdota Straujuma

Foto: LETA/ F64

Foto: LETA/ F64

Arī bijušās zemkopības ministres Laimdotas Straujumas vizuālais tēls mainījās līdz ar viņas kāpumu pa karjeras kāpnēm, kad Straujumas kundze tika apstiprināta Ministru prezidentes amatā.

Foto

Solvita Āboltiņa

Foto: F64

Foto: F64

Un visbeidzot – vakardienas pārsteigums Solvita Āboltiņa, kura pēc friziera apmeklējuma pat aizsūtīja foto vīram, lai vakarā mājās viņš sievu atpazītu. Jāatzīmē, ka teju visām iepriekšminētajām dāmām vizuālās pārmaiņas sakrita ar pārmaiņām viņu dzīvē un karjerā. Interesanti, vai arī Āboltiņas kundze seko šiem piemēriem?

Foto

 

 

 

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl