Foto: stilīgie rīdzinieki drūzmējas somiņu veikala atklāšanā “Akropolē”

0 Komentāru
Foto: stilīgie rīdzinieki drūzmējas somiņu veikala atklāšanā “Akropolē”
JURIS ZOLBERGS

Līdz ar jaunā tirdzniecības centra ”Akropole” atklāšanu durvis vēris Latvijā piektais portugāļu aksesuāru zīmols ”Parfois” veikala. Svinīgā atklāšana izvērtās par plaši apmeklētu burziņu.

Novērtēt jauno veikalu bija ieradušies daudzi galvaspilsētas stila gardēži un modes lietpratēji.

Veikala atklāšanas svētkos viesi ļaudis iepazinās ar ”Parfois” pavasara/ vasaras kolekcijas aktualitātēm. Tāpat arī galdā tika celti dzērieni un uzkodas.

2019. gada kampaņa ”All I Am” aicina ienirt gaišā, svaiguma pārpilnā gadalaikā – vasarā, iedvesmu smeļoties no tām dienām, kas mūžīgi saglabā savu vērtību.

Kolekcijā netrūkst izsmalcinātu, minimālistisku dizaina veidu, un pamatkrāsas ir siltas, dramatiskas un tropiskas, apvienojoties daudzkrāsainos, elegantos siluetos, kas rod līdzsvaru starp pašrocīgi veidotu stilu un augsto modi.

Ziedu raksta un grafiskā apdruka piešķir vēl nebijušu svaigumu brīvi krītošiem un viegliem audumiem un kontrastē ar drosmīgiem, mūsdienīgi veidotiem aksesuāriem urbāni futūristiskās formās no līdzvērtīgiem materiāliem. Šis kontrasts piesaistīs drosmīgāku, nobriedušāku sievieti.

0 Komentāru