FOTO: stilīgākie rīdzinieki pulcējas pašmāju zīmola “SOFIA Lark” jaunākās kolekcijas prezentācijā

0 Komentāru
FOTO: stilīgākie rīdzinieki pulcējas pašmāju zīmola “SOFIA Lark” jaunākās kolekcijas prezentācijā
Foto: Madara Lesīte

Aizvadītajā nedēļā, īsi pirms gadu mijas, Baltijas modes konceptveikalā 8 ROOMS norisinājās novatoriskā modes zīmola SOFIA Lark jaunākās kolekcijas prezentācija.

Aizvadītās prezentācijas ietvaros klātesošie mediju pārstāvji, stilisti un citi modes entuziasti varēja ne tikai iepazīties ar jauno kolekciju un klātienē aplūkot tās oriģinālos dizaina risinājumus, bet arī sastapt zīmola pārstāvjus, kurai dalījās iespaidos par radošo un aizraujošo kolekcijas tapšanas procesu.

”Katra sieviete ir kā māksliniece, kas savā ikdienā izmanto izteiksmes līdzekļus. Tieši tādēļ zīmola radītās lietas izvēlas par sevi pārliecinātas un drosmīgas sievietes, kuras pasaulei demonstrē savu unikalitāti, sievišķību un orģinalitāti. Mēs ticam, ka arī jaunā modes kolekcija nebūs izņēmums,” komentē SOFIA Lark pārstāve Latvijā.

Kosmopolītiskais rotu un apģērbu zīmols SOFIA Lark tika radīts 2016. gada sākumā, bet jau šobrīd tas pārliecinoši turpina iekarot Latvijas un kaimiņzemju tirgu. Zīmola komandā ir apvienojušies profesionāli modes mākslinieki un juvelieri, kas rada skaistas un paliekošas lietas sievietēm ar raksturu, izceļot katras valkātājas īpašo būtību.

Foto

0 Komentāru