Komentāri
FOTO: spilgtākie viesu mirkļi un “katastrofas” Rīgas modes nedēļas ceturtajā dienā

Pilnā sparā rit 25. Rīgas modes nedēļa, kas pulcē glaunākos un stilīgākos viesus, kuri stājas kameru priekšā un ar lepnumu izrāda savus jaunākos apģērbus. Vakar tika aizvadīta Rīgas modes nedēļas ceturtā diena, kuru apmeklēja tikpat daudz cilvēku, kā pirmās dienas.

Vakar savas jaunākās kolekcijas demonstrēja tādi nobrieduši zīmoli kā Narciss, Nolo, Lazy Fancis ucJaunākās kolekcijas ieradās aplūkot izsmalcinātie viesi, kuriem mode nav sveša lieta. Apmeklētāju vidū bija ne tikai slaveni Latvijas modes blogeri, bet arī atpazīstamas personas un TV sejas. Šoreiz mums iepatīkas Maijas Silovas apģērbs, kas ir no jaunākās H&M sadarbības ar modes namu Kenzo. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Ieva Adamss savu koptēlu papildināja ar ap vidukli apliktu platu, baltu jostu. Šāds izskats nedaudz atgādina skandalozo māsu Kardašjanu stilu, kuras pēdējā laikā savu vidukli rotāja ar sasienamām jostām. Kā sanākušie bija tērpušies, apmeklējot jau ceturto modes nedēļas dienu, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl