FOTO: Sokolovs sievieti pēc grūtniecības fotogrāfijā pārvērš par īstu modeli

Internetā klejo neskaitāmas ziņas ar skaistām meitenēm, muskuļainām vēderu presītēm, lieliskām figūrām, formīgām krūtīm, bet kā ir ar sievietēm, kuras ar savu figūru nelepojas? Slavenais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs savā Facebook.com profilā ir pieņēmis izaicinājumu.

Ar savu ierakstu slavenais fotogrāfs ir izpelnījies lielu aktivitāti sociālajos tīklos. Šim rakstam ir teju gandrīz tūkstoš like un plašs komentāru skaits. Cilvēki nebaidās paust gan atbalstu, gan arī sašutumu par Sokolova publicēto ziņu un fotogrāfijām. Daži norāda, ka ne visas sievietes var padarīt par modelēm, savukārt citi pauž lielu atbalstu un atzinību, ka sievietes tiek novērtētas tādas, kādas viņas ir, un to nebaidās parādīt. Mēs jau zinām, ka visas nevaram iegūt modeles cienīgu augumu vai izskatu. Šajā fotosesijā Aleksandrs Sokolovs kārtējo reizi lieliski pierāda savu fotogrāfa talantu un drosmīgas idejas realizēšanu dzīvē, ka jebkura sieviete ir skaista.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēl nezini, tad Aleksandrs Sokolovs savā Facebook.com profilā komentēja:

Manai paziņai ir 33 gadu. Viņa teica, ka pēc bērna piedzimšanas ir palaidusies un dabūjusi liekus 8 kg. Viņai garšo meduskūkas, un viņa joprojām nesporto. Teica, ka man būšot izaicinājums viņu seksīgi nofotografēt!

Foto

Sokolovs pieņēmis izaicinājumu, kura rezultāts ir fantastisks. To vari aplūkot foto galerijā un fotogrāfa mājas lapā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl