FOTO: slaveno sabiedrības dāmu stils Laimas Vaikules mūzikas festivālā!

5 komentāri
FOTO: slaveno sabiedrības dāmu stils Laimas Vaikules mūzikas festivālā!

Vakar Jūrmalā norisinājās starptautiskais mūzikas festivāls Laima Vaikule Rendez – Vous, kur vienuviet pulcējās Latvijas vietējās slavenības ar grezni izvēlētiem apģērbiem.

Jūrmala ir izslavēta ar kādreizējo festivālu Jaunais Vilnis, kas vilināja zvaigznes gozēties kameru priekšā, un atrādīt, kādus augstās modes zīmolus ir ģērbušas mugurā. Starptautiskajā mūzikas festivālā Laima Vaikule Rendez – Vous netrūkst ”glamūra”. Pārsvarā apmeklētājas bija ģērbušās klasikā stila apģērbos, un izvēlējās vienkāršas, elegantas kleitas, kas neliecināja par uzbāzību, tām pieskaņojot pērļu kaklarotas. Viesu vidū dominēja Dolce & Gabbana zīmola radīta blatā kleita ar sarkanu izšūtu rozi pa vidu.

Foto

Uzmanības apliecinājumus izpelnījās Ventspils mērs Aivars Lembergs, kurš bija izvēlējies košas krāsas uzvalku ar ziliem kvadrātiem. Savukārt dziedātāja Liene Candy izvēlējās klasisko, melno mežģīņu kleitiņu, kurai pieskaņoja pērļu kaklarotu. Pasākumu viesu stils bija gaumīgi un skaists. Viesu stilu skaties fotogalerijā.

5 komentāri