Komentāri
FOTO! Slavenību skatuves stila veidotāja Elīna Štobe: Emīlam Balcerim esmu zīmējusi kāzu uzvalku
Foto: Vladislavs Proškins, F64

Modes manifestācijas laikā savu pirmo autorkolekciju SLOW prezentēja stiliste Elīna Štobe, kura līdz šim bija pazīstama kā populāru Latvijas un ārvalstu skatuves mākslinieku, TV projektu, reklāmu un modes skašu tēla veidotāja. 

Stila dizainere Elīna Štobe ir veidojusi stilu un skatuves ārējo tēlu daudziem pašmāju skatuves māksliniekiem: Jānim Stībelim, Antrai Stafeckai, Ievai Kerēvicai, Emīlam Balcerim, Marijai Naumovai, Olgai Rajeckai, projekts ”Tev tuvumā” (mūziķiem Martam Kristianam Kalniņam, Arturam Skrastiņam, Valteram Frīdenbergam, Kristianai Stīrānei) izcilajam kinorežisoram Jānim Streičam u.c.

Skaties.lv Sievietei aicināja uz nelielu sarunu mākslinieci Elīnu Štobi uzreiz nākamajā dienā pēc skates. Elīna atzina, ka jūtas lieliski – kā pēc ļoti labi padarīta darba, un ir sapratusi, ka “jādodas vien tālāk uz priekšu”. Pirms skates modes dizaineri parasti jūtas dažādi – vieni stresu izjūt vairāk, citi – mazāk. Elīna piederot pie otrajiem. Acīmredzot tāpēc, ka viņai bijusi ļoti laba komanda. Gan horeogrāfi, gan asistenti, gan modeles, gan vizāžisti utt. Tērpu kolekcija bijusi laikus sakārtota, tāpēc nevajadzīgu uztraukumu nav bijis.

Foto

No visiem pašmāju skatuves māksliniekiem visilgākā sadarbība ir ar mūziķi Emīlu Balceri. Elīna viņam ir zīmējusi pat kāzu uzvalku. Tas tikai nezinātājam var šķist:  ko gan skatuvei paredzētam vīrieša uzvalkam daudz dizainēt. Taču tā nav. Uzvalks nenozīmē tikai vizuāli skaistu apģērbu. Uz skatuves ir svarīgi, lai tas ir ērts, mākslinieks tajā justos komfortabli. Skatuves uzvalkam mēdz būt piespraudes, dažādas detaļas, īpaša odere utml.

Elīnai ir paradums uzstādīt augstus mērķus, taču viņa izvēlas sapņot par reāli piepildāmiem uzdevumiem. Taču Skaties.lv / Sievietei Elīnu Štobi lūdza pafantazēt: ja būtu iespēja uzzīmēt tērpu jebkurai pasaules slavenībai, kuru zvaigzni Elīna izvēlētos. Elīna domāja divas dienas, līdz mums atbildēja, ka šī zvaigzne būtu Odrija Hepberna. Tāpēc ka Elīnai  ļoti patīk spilgtas un spēcīgas personības.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl