Foto: slavenas skaistules cīnās boksa ringā un svīst sporta zālē

1 komentārs
Foto: slavenas skaistules cīnās boksa ringā un svīst sporta zālē
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pagājušās brīvdienās iedvesmojošs pasākums noticis Arņa Ritenieka boksa studijā, kur piedzīvots īpaši sievišķīgs treniņš, kas vienkopus pulcēja arī sabiedrībā pazīstamas sievietes.

”Sieviešu treniņš ķermenim un prātam” pulcēja pulcēja vairākus desmitus sieviešu, tostarp arī vairākas sabiedrībā zināmas dāmas. Viņu vidū bija pasaulē populārās latviešu modeles Karlīna Caune un Ginta Lapiņa, TV personības Dagmāra Legante-Celmiņa un Grēta Gorjučko, Latvijas pirmā “princese” Katrīna Puriņa-Liberte, “Instagram” māmiņa Dace Alpa, māksliniece Liene Skulme.

Pasākums iecerēts nevis kā vienreizējs, bet plānots to audzēt lielu, raženu un regulāru.

Kā norāda viena no pasākuma patronesēm Karlīna Caune, viens no treniņa galvenajiem uzdevumiem ir sievietēs vairot solidaritāti.

”Mēs patiešām vēlamies, lai sievietes atveras un mēs visas būtu spējīgas runāt par lietās, kas mūs uztrauc un sāpina, un gūt atbalstu vienai no otras. Un tādā veidā veicināt sieviešu izaugsmi – emocionālo un garīgo,” norāda Karlīna.

”Katra kā sieviete mēs esam unikālas un katrai mums ir savs dzīves stāsts un pieredze. Un kāpēc šajā pieredzē nepadalīties vienai ar otru? Savākties kopā un tiešām no sirds izrunāties, iedziļināties un pastāstīt par to, ar ko mēs ikdienā saskaramies, par to, kas mūs besī un patīk, nebaidīties atklāties līdz kaula dziļumam,” sanākšanas Ginta Lapiņa.

”Mēs arī vēlamies ļoti mudināt sievietes vienai otru mīlēt. Ne tikai mīlēt savas draudzenes un māsas, bet vienai otru. Vairāk dot komplimentus un pasmaidīt, un vairot labo, nevis uz otru skatīties kā uz konkurenti,” saka Karlīna.

Tāpat pasākumā tika atgādināts par sievietes veselību un meklēti veidi, kā aizņemtai mūsdienu sievietei būt veselīgākai. Tādēļ liela uzmanība tika veltīta arī uzturam un fiziskajiem treniņiem.

”Visa sākuma sakne ir jāmācas mīlēt sevi, tikai tā tu varēsi atklāties un mīlēt pārējos un pārējie varēs mīlēt tevi,” tā Ginta.
1 komentārs