Komentāri
FOTO: slavenās latviešu supersievietes līksmo nakts tērpu ballītē
Publicitātes foto

Iepriecināt, parūpēties un likt justies īpaši reizi pa reizei vajag ikvienam – pārim, draudzenei, mammai. Svētā Valentīna dienas gaidās sešas veiksmīgas un iedvesmojošas sabiedrībā zināmas dāmas pulcējās sievišķo nakts tērpu ballītē.

21. gadsimtā būt sievietei ir viens no lielākajiem izaicinājumiem, jo sabiedrība gaida no sievietes gan izcilu karjeru, gan to, ka viņa būs nevainojama mamma un rūpēsies par māju un bērniem, perfekta sieva savam vīram, laba draudzene, turklāt skaista un sportiska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo visu jau uztver kā normu, un bieži vien tiek aizmirsts, ka sieviete ir arī maiga un jutekliska būtne, kas pelnījusi rūpes, maigumu un lutināšanu.

Mīlestības mēnesī ”Embassy of Champagne Latvia” organizētajā Sievišķo nakts tērpu ballītē pulcējās zīmola ”Amoralle” radītāja Inese Ozola, Latvijas slavenību friziere Diāna Payton, modes blogere Alina Kellere, zīmola ”Dace Bahmann” radītāja Dace Krieviņa-Bahmane, TV seja Lelde Lietaviete un modele, modes blogere Agnija Grigule.

Viņas kā supersievietes ir paraugs tam, ka iespējams apvienot teju visu, tajā pašā laikā neaizmirst sevi.

Foto

Šis bija laiks, kad ne tikai varēja ļauties bezrūpīgai pēcpusdienai, lieliskai kompānijai un dzirkstošām emocijām, tā bija lieliska iespēja justies īpašai un aprūpētai, kas ikdienas virpulī neizdodas bieži. Sejas atplauka, acis mirdzēja, un meitenes kļuva valdzinoši bezrūpīgas, atklājot pasaulei savu maigo un juteklisko pusi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl