Komentāri
Foto: slavenas dāmas defilē līgavu kleitās grandiozākajā kāzu šovā Latvijā
Publicitātes foto

Par pagājušās nedēļas nogales smalkāko burziņu kļuva vadošā kāzu medija Latvijā ”Līgavām” rīkotais kāzu un vakarkleitu modes šovs. Greznajā modes skatē, kurā tika prezentētas 2018. gada pavasara un vasaras kolekcijas, defilēja arī sabiedrībā zināmas dāmas.

Kāzu un vakarkleitu modes šovs norisinājās arhitektūras un mediju centrā H2O 6, kas pārtapa par romantisku ziedošu valstību, kurā veldzēties pavasara maigumā. Turklāt šogad pirmo reizi pasākuma viesi modes skati un krāšņos muzikālos priekšnesumus varēja baudīt pie grezni dekorētiem galdiem, mielojoties ar gardām uzkodām un šampanieti.

Kāzu un vakarkleitu modes šovā piedalījās aktrises Dārta Daneviča, Elīna Dambe, Kristīne Krūze, Madara Botmane, Jana Čivžele, Inga Alsiņa-Lasmane un Zane Vaļicka, kamaniņbraucēja Ulla Zirne, TV dīva Grēta Gorjučko.

Tāpat līgavas kleitas prezentēja titula ”Miss Europa 2017” ieguvēja Diāna Kubasova, dizainere Sanita Avotiņa, modes blogere Alina Kellere un dziedātāja Rūta Reinika.

Šovā jaunākās kāzu kleitu un vakarkleitu kolekcijas prezentēja tādi zīmoli kā ”Amoralle”, ”Imperial Couture”, ”Katya Katya”, kāzu salons ”6. Septembris”, Zane Zaharova, ”Myosotis”, ”Ingrida Bridal”, Inta Grase, ”Inga Ezergale design”, ”Milk Silk”, ”Baronessa”, kā arī viesi no kaimiņ-valstīm – ”Rasos & Christian” un ”Raimond Sile”. Savukārt dizainere Evita Vilde-Onzule šova laikā prezentēja jaunāko rotu kolekciju, kas darinātas no eksotisko putnu spalvām un grezno-tas ar ”Swarovski” kristāliem.

Vakara gaitā uzstājās dziedātājs Justs, dejotāja un horeogrāfe, ”Spēlmaņu nakts” laureāte Liene Grava, dziedātāja Elza Rozentāle un grupa ”Experimento”. Bet par pasākuma vadīšanu un kopējo atmosfēru rūpējās Mārtiņš Kapzems.

Lasi vēl