Komentāri
FOTO: slavenā seriāla Baywatch seksīgie aktieri! Vai atceries, kā viņi izskatījās?

Vienalga, vai tu esi 90. gadu vai 80. gadu seriāla Baywatch fane, jau tagad filmas iznākšanu uz lielajiem ekrāniem nevaram sagaidīt. Jaunākajā filmas daļā piedalīsies slaveni aktieri – seksīgais Zaks Efrons, Deivids Haselhofs un tvirtais Dveins Džonsons.

Jau 2017. gadā varēsim lūkoties uz seksīgajiem vīriešiem, kuri glābj cilvēku dzīvības. Kamēr filma vēl tiek uzņemta un seksīgās ainas ir stingri turētas noslēpumā, tikmēr mēs tev piedāvājam ielūkoties tālajos astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados un apskatīt, kādi aktieri un aktrises ir piedalījušies slavenajā seriālā Baywatch. Varēsi atsaukt atmiņā to gadu modi, un, protams, nevar aizmirst pieminēt sieviešu augumus un ķermeņa apjomus, ar ko šis seriāls kļuva tik populārs visā pasaulē, ar Pamelu Andersoni priekšgalā, kuru vēl šobaltdien uzskata par vienu no seksa simboliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl