Komentāri
FOTO: sitilste uz Rīgas modes nedēļas pasākumu ierodas ar ”puķu grozu” uz galvas

Vakar Rīgas modes nedēļas ietvaros Latvijas zīmoli Anna Led un Mareunrol’s prezentēja jaunākās modes kolekcijas. Futūrisms ar pagātnes iedvesmu vislabāk raksturo šīs kolekcijas.

Rotaļas ar apģērba auduma izvēli, detaļām un neliela piegarša no pagātnes modes tendencēm lieliski iederas jaunākajās kolekcijās. Anna Led kolekcija parāda tās vienmēr ieturēto sievišķīgo, harmonisko stilu. Visas šīs sezonas aktualitātes varam saskatīt zīmola radošajā darbībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumu, kā ierasts, apmeklēja Latvijā labi pazīstamas personas – sākot ar mūsu pašu populārajiem modes blogeriem un beidzot ar modes ekspertiem, dizaineriem un TV sejām. Neiztikt arī bez sievietēm, kuras ar stila izjūtu ir uz jūs. Zinām, ka pirms diviem gadiem puķu tēma uz galvas kā rota bija ļoti populāra un aktuāla, bet mūsdienās no šādām variācijām būtu ieteicams izvairīties. Pasākuma viesu stilu skaties fotogalerijā!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl