Komentāri
FOTO: sirdi sildošas ilustrācijas, kurās parādīts, kas ir īsta mīlestība

Kas, tavuprāt, ir īsta mīlestība? Kā tā izskatās? Nav noslēpums, ka tā katra uztverē ir citādāka. Tā var līdzināties iemīļotāko seriāla varoņu dzīvesstāstam vai līdzīga apdziedātai slavena mūziķa dziesmai. Mākslinieks Puuung parāda, cik svarīgas ir mazās dzīves lietiņas, kas veido lielo mīlestību.

Katra ilustrācija parāda, cik sirdi sildoša ir šī mīlestība. Māksliniekam ir svarīgi parādīt ikdienas ierasto dzīvi no mīlestības skatpunkta. Pats mākslinieks saka:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es cenšos atrast mīlestības jēgu mūsu ikdienas dzīvē, pārvēršot mazās lietiņas mākslā.”

Mīlestība ir skaista, ja arī šīs ilustrācijas sasildīja tavu sirsniņu, tad dalies ar šo ziņu ar visiem, kurus mīli tu.

Foto: mākslinieka Puuung skaistie darbiņi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl