FOTO: Seksīgais Enrike Iglesiass, viņam šodien 40!

Komentāri

Svinot spāņu izcelsmes dziedātāja Enrikes Iglesiasa 40. dzimšanas dienu, Skaties.lv sagatavojis fotogaleriju, kurā pamielot acis uz mūžam jauno un patiesi izskatīgo vīrieti.

Enrike Migels Iglesiass Praislers (Enrique Miguel Iglesias Preysle) dzimis 1975. gada 8. maijā Madridē, Spānijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hulio Iglesiasa un Isabellas Praisleras dēls. Enrike Iglesiass ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem spāņu izcelsmes popmūziķiem pasaulē. Apbur ne vien ar savu izskatu, bet arī ar satriecošo balsi. Nu tad lai šodien skan tikai Enrike, pareizi, mīļās dāmas? :) Viņš ir mūsu hero!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl