FOTO: seksīgā Liene Ušakova palīdzēs sievietēm iegūt pārliecību, dibinot ”selfiju” akadēmiju!

1 komentārs
FOTO: seksīgā Liene Ušakova palīdzēs sievietēm iegūt pārliecību, dibinot ”selfiju” akadēmiju!

Otrdien, 25. oktobrī, Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā tika aizvadīta preses konference, kurā svinīgi tika dibināta “LadyLoan.lv selfiju akadēmija” kopā ar kampaņas seju Lieni Ušakovu. Līdzšinējā sabiedrības interese par projektu ir liela – kampaņas video – kacinātāju kopumā apskatījuši jau desmitā daļa Latvijas iedzīvotāju.

Liene paziņoja par selfiju akadēmijas dibināšanu un dalījās ar tās konceptu. “Selfiju akadēmija nebūs kādas lekcijas auditorijā, kā daudziem tas varētu šķist – lai gan varbūt vajadzēja, ņemot vērā pirmā video rullīša popularitāti!” jokojot iesāk Liene. “Tie būs raidījumi divas reizes nedēļā, kurus varēs vērot Facebook lapas sekotāji – tajos nerunāsim tik daudz par pozēšanu un ķiķināšanu, jo ir plānots runāt par sievišķīgi spēcinošām un pašpārliecinātību ceļošām lietām.”

Tālākā izklāstā Liene dalījās arī ar saviem personīgajiem pārdzīvojumiem – nemitīgā cīņa ar lieko svaru, depresijas un grūtniecības periods ir brīži, kuros konkrētajā mirklī bijusi iedragāta viņas pašpārliecinātība un sevis apzināšanās. Lai arī tagad par to visu ir iespējams pasmieties un paironizēt, Liene apzinās, ka vēl daudzām citām sievietēm par līdzīgām lietām nākas pārdzīvot un vēlas viņām palīdzēt.

Foto

Svarīgajā notikumā Lieni atbalstīja un uzstājās arī māksliniece Elita Patmalniece, psihoterapeits un psiholoģijas doktors Aivis Dombrovski, modes žurnālu stiliste Kristīne Čakare, kā arī zīmola vadītāja Ginta Tihonova.

“Mēs katra sieviete esam unikāla un skaista, taču bieži vien par to aizmirstam, jo trūkst pārliecības par sevi – ikdienas rūpēs to ir viegli pazaudēt. Ikdienas cīņās nereti sievišķa sevis apzināšanās paliek otrā plānā un pēc tam ir jāvelta pūles tās atgūšanai. Lienē strāvo tā pārliecība par sevi, kura noderētu daudzām no mums un tieši šī iemesla dēļ mēs esam priecīgi šī projekta ietvaros ar viņu sadarboties.” stāsta zīmola vadītāja Ginta Tihonova.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl