Foto: satriecošā Solla demonstrē lokanību Rīgas Jūrmalā

1 komentārs
Foto: satriecošā Solla demonstrē lokanību Rīgas Jūrmalā
Privātais arhīvs

Multimāksliniece Solvita Avakjana jeb Solla kādā burvīgā vakarā kopā ar draudzeni devusies baudīt pēcpusdienu Rīgas Jūrmalā. Meiteņu izklaižu rezultātā tapusi rinda satriecošu attēlu, ar ko Solla iepriecinājusi fanus,”Instagram” sekotājus un nu jau arī Skaties.lv lasītājus.

Kā Skaties.lv smejoties atklāj Solla, vislabākā fotosesija izdodas, ja draudzene bildē draudzeni – tad nekādi profesionāļi nav vajadzīgi!

Turklāt attēli nav parastās meiteņu smukbildītes – tajos var uzskatāmi novērtēt, cik lielisku Sollas augumu padarījusi aizraušanās ar veselīgu dzīvesveidu un viņas filozofija attiecībā uz diētām. Kā ēd Solla? Lasi TE!

Solla paspējusi pavingrot pat fotosesijas laikā, pludmales smiltīs nodemonstrējot nudien apskaužamu lokanību un atgādinot, ka arī atpūšoties pludmalē nedrīkst aizmirst par sevis uzturēšanu formā.

Kā atklāj Solla, fantastisks veids, kā apvienot sauļošanos un sportu, ir sauļošanās planka pozīcijā, mēģinot noturēt augumu pēc iespējas ilgāku laiku. Pašai Sollai nav problēmu planka pozīcijā noturēties 7 minūtes.

”Uzlieciet savu mīļāko mūziku, nostājieties plankā un baudiet dziesmu, neskatoties uz sekunžu skaitītāju,” iedvesmo multimāksliniece.

1 komentārs