Foto: šarmantā ”kroņu Mirdza” 92 gadus vecumā debitē modes skatē

0 Komentāru
Foto: šarmantā ”kroņu Mirdza” 92 gadus vecumā debitē modes skatē
Publicitātes foto

Sieviešu dienā kādā no Rīgas lielveikaliem norisinājās drosmīga un iedvesmojoša modes skate, kurā sezonas skaistākās un efektīgākās modes tendences demonstrēja bērni, sievietes un vīrieši visās vecuma grupās. Viņu vidū bija arī pazīstamā rotu zīmola ”CWOWN ME” seja Mirdza Uburģe.

92 gadus vecajai Mirdzai Uburģei, kura pazīstama kā Latvijā vecākā fotomodele, trīs gadu fotomodeles karjerā šī bija pirmā reize, kad viņa piedalījās modes skatē.

Mirdza uz mēles izgāja divas reizes – demonstrējot sportiska stila, kas šogad ir īpaši moderni, apģērbu, un klasisku bikškostīmu kopā ar elegantu mēteli. Pirmajā iznācienā Mirdzas kundze klātesošos apžilbināja ar jauneklību, otrajā – ar grāciju un sievišķību.

Šajā pavasarī modes zīmoli aicina sievietes veidot savus likumus, aizmirstot par līdzšinējiem modes un stila noteikumiem. Šokējošas krāsas, apdrukas, izšuvumi, volāni – tendences, ko izmantot atsevišķi vai, vēl labāk, visas vienā apģērbā. Starp aktuālajām tendencēm ir sportisks siluets, brīvi krītoši dabiski audumi un romantiskas apdrukas.

Universālveikala ”Stockmann” stilistes Anastasija Paškēviča un Inga Zaharova aicina: ”Sagaidīsim pavasari sportiski, brīvdomīgi un daudzfunkcionāli, atcerēsimies arī par pareiziem un negaidītiem akcentiem, ko var panākt ar stilīgu aksesuāru izmantošanu, kā arī jaunām kombinācijām apģērbos.”

0 Komentāru