FOTO: sabiedrības dāmas līksmo, apmeklējot pirmo rudens modes maratonu Rīgā!

Komentāri
FOTO: sabiedrības dāmas līksmo, apmeklējot pirmo rudens modes maratonu Rīgā!

Vakar, 11. oktobrī, viesnīcā Pullman Riga Zviedrijas modes zīmoli Halens un Cellbes iepazīstināja ar savu 2016. gada rudens kolekciju Latvijas un Igaunijas stilistus, slavenības, redaktorus, klientus un emuāristus.

Rudens modes maratons ir oficiāli atklāts ar vairāk nekā 40 Halens un Cellbes tēliem, ko sagatavojusi slavenību stiliste un modes māksliniece Indra Salcēviča un kas tika demonstrēti vairāk nekā 120 viesiem. Pieczvaigžņu viesnīca Pullman Riga bija pārvērsta par burvju mežu, kur viesi ne vien vēroja modes skati, bet viņiem bija arī iespēja aplūkot, kā stikla meistars Artūrs Virbulis veido stikla figūriņas, un baudīt kokteiļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Galvenās šoruden raksturīgās zīmola krāsas ir meža zaļā, dažādi pelēkie un bordo toņi. Šajā rudens kolekcijā ir daudz sievišķīgu kleitu — piegulošu un zvanveida, maksi un A silueta —, kārtainu adījumu, vestu, krekljaku un bleizeru,” stāsta modes skates stiliste Indra Salcēviča un turpina: ”Cellbes rudens kolekcijā ir divas galvenās tendences —Eleganta klasika un Sievišķīgas detaļas. Galvenās kolekcijā redzamās krāsas ir dabas iedvesmoti zemes toņi — violets, rūsas un sūnu zaļš.”

Foto

Rudens modes tendences pārsteidz ar siluetu un krāsu bagātību. Aktuālie adījumi piesātināti rudenīgās vīna krāsās lieliski kontrastē ar aktuāli melno. Koptēlu padara interesantu boho stila iezīmes un 70. gadiem raksturīgās piegriezuma līnijas svārkos un kleitās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl