FOTO: sabiedrība pulcējas uz Ievas Bondares un citu mākslinieku jaunāko kolekciju

Komentāri
FOTO: sabiedrība pulcējas uz Ievas Bondares un citu mākslinieku jaunāko kolekciju

19. maijā Dizaina Fabrikā saldējums Magnum prezentēja jaunu modes un mākslas kolekciju Atbrīvo zvēru sevī!, kas tapusi sadarbībā ar Latvijā pazīstamām dizainerēm un māksliniecēm: Dace Bahmann, Narciss, Katya Katya Shehurina, Ievu Bondari, Ievu Ekmani un Kristīni Luīzi Avotiņu.

Jaunā kolekcija apvieno gan modes, gan vizuālās mākslas darbus ar mērķi iedvesmot ikvienu uzdrīkstēties vairāk un atbrīvot savu iekšējo zvēru. Kolekcija veidota par godu šī gada jaunumam – saldējumam Magnum Double.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

19. maija pēcpusdienā Dizaina Fabrikā bija sapulcējušies ap diviem simtiem modes un mākslas cienītāju, lai savām acīm pieredzētu jaunās modes un mākslas kolekcijas prezentāciju. Pasākumā klātesošajiem tika uzburta pilsētas džungļu noskaņa – telpas vidū atradās iespaidīgs būris, no kura notika trīs laikmetīgās dejas dejotāju izlaušanās. Dejotāju performances laikā tika demonstrēti deviņi tērpi un deviņas gleznas par tēmu Atbrīvo zvēru sevī!

Foto: slavenības apmeklē jaunāko kolekciju

Jautājot par iedvesmu kolekcijas Atbrīvo zvēru sevī! darbu radīšanai, mākslinieces un dizaineres atklāja, ka iedvesmu smēlās gan pašā tēmā un pārdomās par to, gan baudot saldējumu. Darbu autores arī atklāja, ka projekts viņām bijis izaicinājums, kas rezultējies skaistā, vienotā kolekcijā, izceļot katras mākslinieces stilistiku.

Foto: modes un mākslas kolekcija Atbrīvo zvēru sevī!

Pēc kolekcijas Atbrīvo zvēru sevī! prezentācijas viesi nesteidzās projām, bet baudīja saldējumu, šampanieti un nelaida garām izdevību nofotografēties ar saviem kolekcijas favorītiem.
Atbrīvo zvēru sevī! projekta darbi tiks prezentēti īpašā pasākumā un pēc tam būs aplūkojami modes un izklaides centrā Riga Plaza.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl