FOTO: rudenī modē dominē zamša un samta zābaki

Komentāri
FOTO: rudenī modē dominē zamša un samta zābaki

Pavisam nesen Francijā noslēdzās modes nedēļu bums, kur pasaules slavenākie un ievērojamākie dizaineri prezentēja savas jaunākās kolekcijas. Tā kā ārā valda rudenim atbilstoši laikapstākļi, šodien apskatījām modernus rudens apavus.

Šogad rudenī modē dominē galvenokārt zamša un velveta tipa zābaki. Šo tendenci izrāda arī pasaules ietekmīgākās slavenības un modes dāmas. Velveta zābakus varam redzēt uz Kendelas Dženeres kājām, arī modele Hailija Baldvina iecienījusi šāda tipa zābakus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpašs akcents šoruden tiek likts arī uz gariem zābakiem, kas pārsniedz ceļa garumu, tādā veidā vizuāli padarot kājas slaidākas. Ja kādreiz šāda tipa zābaki asociējas ar vieglas uzvedības meitenēm, tad mūsdienās tie ir augstās modes trends.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl