FOTO: rudenī modē dominē zamša un samta zābaki

Komentāri
FOTO: rudenī modē dominē zamša un samta zābaki

Pavisam nesen Francijā noslēdzās modes nedēļu bums, kur pasaules slavenākie un ievērojamākie dizaineri prezentēja savas jaunākās kolekcijas. Tā kā ārā valda rudenim atbilstoši laikapstākļi, šodien apskatījām modernus rudens apavus.

Šogad rudenī modē dominē galvenokārt zamša un velveta tipa zābaki. Šo tendenci izrāda arī pasaules ietekmīgākās slavenības un modes dāmas. Velveta zābakus varam redzēt uz Kendelas Dženeres kājām, arī modele Hailija Baldvina iecienījusi šāda tipa zābakus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpašs akcents šoruden tiek likts arī uz gariem zābakiem, kas pārsniedz ceļa garumu, tādā veidā vizuāli padarot kājas slaidākas. Ja kādreiz šāda tipa zābaki asociējas ar vieglas uzvedības meitenēm, tad mūsdienās tie ir augstās modes trends.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl