FOTO: rudenī modē dominē zamša un samta zābaki

Komentāri
FOTO: rudenī modē dominē zamša un samta zābaki

Pavisam nesen Francijā noslēdzās modes nedēļu bums, kur pasaules slavenākie un ievērojamākie dizaineri prezentēja savas jaunākās kolekcijas. Tā kā ārā valda rudenim atbilstoši laikapstākļi, šodien apskatījām modernus rudens apavus.

Šogad rudenī modē dominē galvenokārt zamša un velveta tipa zābaki. Šo tendenci izrāda arī pasaules ietekmīgākās slavenības un modes dāmas. Velveta zābakus varam redzēt uz Kendelas Dženeres kājām, arī modele Hailija Baldvina iecienījusi šāda tipa zābakus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpašs akcents šoruden tiek likts arī uz gariem zābakiem, kas pārsniedz ceļa garumu, tādā veidā vizuāli padarot kājas slaidākas. Ja kādreiz šāda tipa zābaki asociējas ar vieglas uzvedības meitenēm, tad mūsdienās tie ir augstās modes trends.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl