Komentāri
FOTO: romantiskā Katya Katya Shehurina kolekcija pārsteidz daiļavas Rīgas modes nedēļā

Rīgas modes nedēļas trešajā dienā savu jaunāko kolekciju izrādīja zīmols Katya Katya Shehurina, kas ir viens no iecienītākajiem un populārākajiem zīmoliem Latvijā. 

Kā ierast dizainere savus darinātos apģērbus ieturēja klasiskajā stilā, apvienojot sievišķīgo eleganci, klasisko stilu un rotaļīgas spēles ar mežģīnēm. Jaunākā kolekcijā ir redzamas ne tikai klasiskās vakarkleitas un kokteiļkleitas, bet arī tradicionālās līgavu kāzu kleitas. Šogad dizainere ir izvēlējusies arī klasiskās krāsas kā melnā, baltā un miesas krāsa, bet kolekcijā valda arī iecienītais sieviešu pasteļu tonis – maigi zilais. Tāpat kā citās kolekcijās arī šajā akcents tiek likts uz atkailinātiem pleciem, simetriju un asimetriju. Jaunāko Katya Katyha Shehurina kolekciju skaties pievienotajā fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl