Komentāri
FOTO: Rīgas modes nedēļas otrās dienas viesi izvēlas ”džinsenes” un eleganatas kleitiņas

Rīgas modes nedēļas otrajā dienā, sabiedrību un modes mīļotāju acis priecēja gaumīgais pašmāju zīmols M – Couture.

Vakar tika aizvadīta Rīgas modes nedēļas, jeb Riga Fashion Week otrā diena, kas tāpat kā atklāšanas dienā pulcēja vērienīgu skaitu apmeklētāju un modes pazinēju. Zīmola M -Couture jaunākās kolekcijas  modes tendences ir tikpat aktuālas un modernas kā slavenu pasaules zīmolu radītās kolekcijas. Arī Latvijas zīmols ir parūpējies par to, lai pasaules viens no lielākajiem modes trendiem – zem kleitas pavilkta blūzīte, būtu tikpat aktuāls arī Latvijā, un M – Couture to spēj lieliski ”iedzīvināt” savā jaunākajā kolekcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Apskatot ”glamūrīgo” viesu stilu, jāsecina, ka modes dāmas ir parūpējušās par īpašu noskaņu, neskatoties uz to, ka dažas sievietes tomēr Rīgas modes nedēļu izvēlējās apmeklēt tradicionālajās džinsu biksēs, tomēr ir dāmas, kuras priekšroku deva izsmalcinātām kleitām, spilgtas krāsas svārkiem un samta audumiem. Kā izskatījās viesi, apmeklējot Rīgas modes nedēļas otro dienu, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl