FOTO: Rīgas modes nedēļa – nākamā vasara nemaz nav tik tālu, kā tu domā

Komentāri
FOTO: Rīgas modes nedēļa – nākamā vasara nemaz nav tik tālu, kā tu domā
FOTO: Mark Litvyakov

Ar katru nākamo Rīgas modes nedēļas dienu šis modes forums kļūst vērienīgāks. Gluži kā krāšņs salūts – katra raķešu buķete kļūst arvien košāka un krāsaināka. Modes svētku trešajā dienā – pavisam septiņi ievērības cienīgi notikumi. Turklāt sājā tumšajā laikā ir tik patīkami redzēt jau kaut ko, kas vistiešākajā veidā ir saistīts ar pavasari un vasaru. Proti, nākamās pavasara un vasaras apģērbus. 

28. oktobrī savas kolekcijas prezentēja Latvijas modes dizainere Natālija Jansone, GOLETS              (Ukraina) Latvijas modes zīmols ONE WOLF, Agne Kuzmickaite (Lietuva) un  DILIBORIO (Itālija).

Latviešu dizainere Natālija Jansone turpina gūt panākumus Parīzē, un var lepoties ar sadarbības noslēgšanu ar ekskluzīvo Franču Rivjēras veikalu tīklu REMINISCENCE Paris. Dizainere ir piedalījusies arī pasaulē pazīstamajā TRANOI modes izstādē.

FOTO: Natālijas Jansones kolekcijas Ponytail skate

Zīmola One Wolf demonstrētā kolekcija ir stāsts par cilvēku  lielpilsētas vidē, kur ļoti svarīgi, lai apģērbs ir ērts, elegants, piemērots gan darbam, gan vakara izklaidēm.

FOTO. Zīmola One Wolf jaunā kolekcija

Ukrainas zīmola Golets jaunās kolekcijas galvenais personāžs ir eleganta, erudīta un pašpietiekama dāma. Nianses, kas dara kolekciju īpaši pievilcīgu un atšķirīgu – košo krāsu daudzveidīgas kombinācijas .

FOTO. Zīmola Golets jaunā kolekcija

Lietuviešu dizainere Agne Kuzmickaite savā kolekcijā stāsta par sievieti, kura, kā daudzas no mums, VAR VISU. Būt māte, meita, sieva un uzņēmēja vienlaicīgi.

FOTO. Agnes Kuzmickaites jaunā kolekcija

Lasi vēl