Komentāri
FOTO: Rīgas ielu mode. Kā mūsu sievietes ģērbjas pavasarī
Foto: Lauris Aizupietis, F64

Nesen noslēdzās kārtējā Rīgas modes nedēļa, kur, protams, valdīja gan košas krāsas, gan jauni, gan jau aizmirsti apģērbu salikumi. Droši vien arī kādai no mums kaut kas nedaudz no jaunākās modes “prātā aizķērās”, taču, – cik patiesībā izmantojam profesionāļu piedāvātos jaunumus, vislabāk var redzēt ikdienā. Tādēļ Skaties.lv/Sievietei piedāvā tev fotogaleriju par Rīgas ielu modi 2016. gada pavasarī.

Lai arī laikapstākļu prognozētāji sola, ka saulīte tuvākajās dienās atkāpsies, rīdzinieku un Rīgas viesu garderobē pavasara krāsas ienākušas uz palikšanu. Protams, brīžiem joprojām šķiet, ka mūsu galvaspilsētas iedzīvotāju skapjos ir tikai melnas vai pelēkas drēbes, taču tad pēkšņi “uzspīd” kāds košs krāsu laukums, kas pa vienam vien “pievelk” sev arī pārējos. Turklāt nost ar runām, ka mēs, latvieši, esam drūmi un neatsaucīgi. Gandrīz visas uzrunātās dāmas ļoti laipni un ar smaidu piekrita pozēt mūsu fotogrāfam, lai tu varētu iedvesmoties no viņu ikdienas ģērbšanās stila. Paldies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl