Foto: Rīgā pirmo reizi noticis ringa meiteņu skaistumkonkurss

Pievienot komentāru
Foto: Rīgā pirmo reizi noticis ringa meiteņu skaistumkonkurss
Peter Kritsky

Pagājušās nedēļas nogalē koncertzālē ”Studio 69” ar krāšņu un pikantu šovu noslēdzās skaistumkonkurss ”Ring girls 2018” jeb ”Ringa meitenes 2018”. Tajā piedalījās 15 šarmantas, skaistas un talantīgas meitenes.

Sākotnēji konkursam ”Ringa meitenes 2018” bija pieteikušās ap 30 dalībniecēm, bet līdz finālam nokļuva 15.

Dalībnieču vecums un pieredze sportā bija visdažādākā – no deviņpadsmitgadīgas profesionālas fitnesa sportistes līdz 40 gadus vecai logopēdei, kura iepriekš ar sportu nebija nodarbojusies.

”Gribējām parādīt, ka jebkurā vecumā un jebkurā fiziskā sagatavotībā, ja nav vairāk par 10 liekajiem kilogramiem, var sagatavoties, lai kāptu uz lielās skatuves un spīdētu krāšņā šovā,” portālam Skaties.lv norāda projekta dibinātāja Alīna Isidorova.

Meitenes konkursam sāka gatavoties jau janvārī – ievēroja pareizu uzturu, regulāri trenējās sporta zālē, apguva defilē un dejas stundas, gatavoja individuālas programmas.

”Līdzīga veida projektus organizējam jau no 2011. gada, bet tieši ”Ring girls” jeb ”Ringa meitenes” tiek organizēts pirmo reizi sadarbībā ar KoK cīņas šovu organizētājiem un Muaythai akadēmiju,” stāsta projekta dibinātāji Isidorova un Vitālijs Aleksandrovs.

Pēc konkursa fināla četrām meitenēm būs iespēja piedalīties cīņas šovos kā ringa meitenēm, kuras pēc katra raunda ringā ienes plāksnes ar raunda numuru.

Konkursā pirmo vietu ieguva divas dalībnieces – Irīna un Maija, kuras apbūra žūriju ar skaistumu un šarmu. Vēl septiņas dalībnieces izpelnījās īpašu žūrijas atzinību.

Žūrijas sastāvā bija profesionāli Muaythai sportisti un treneri, sporta entuziasti, kā arī sociāli aktīvā juriste un sportiskā sieviete Ieva Brante.