Foto: Rīgā notikusi izsmalcinātu peldkostīmu skate

1 komentārs
Foto: Rīgā notikusi izsmalcinātu peldkostīmu skate
Publicitātes foto

Trešdienas, 11. jūlija, vakarā modes un stila pazinēji pulcējās pašmāju peldkostīmu un pludmales apģērbu zīmols ”SLOW beachwear” modes skatē, kurā tika prezentētas zīmola jaunākās kolekcijas ”Lines” un ”Couture”.

Šovasar latviešu zīmols ”SLOW beachwear” pārsteidz ar īpašu kapsulkolekciju – peldkostīmiem, kas radīti līgavām.

Kolekcija ”Couture” sastāv no pieciem grezniem un svinīgiem pludmales tērpiem īpašiem notikumiem, kas ir unikāli un tiks veidoti pēc pasūtījuma. Pieklusināti baltie peldkostīmi ar smalkiem izšuvumiem radīti precībām pludmalē un saldiem medusmēneša mirkļiem pēc lielā notikuma.

Savukārt kolekcija ”Lines” veidota, lai komplimentētu sievietes skaistās auguma aprises. Kolekcijā esošo modeļu elegantās līnijas un formas ir piemērotas dažāda tipa sievietēm, kas vēlas justies brīvi un skaisti.

Zīmola dizainere Elīna Štobe pauž, ka peldkostīms ir ļoti privāts apģērba gabals, kurā sievietei jājūtas patiesi komfortabli. Tādēļ kolekcija ”Lines” dizainēta no laminētas mikrofibras materiāla, kas vizuāli atgādina ādas izstrādājumu un tam ir ļoti patīkami pieskarties.

Štobe uzsver, ka mūsdienās sievietēm ir pieejams ļoti plašs virsdrēbju sortiments, taču skaists pludmales apģērbs reizēm tiek piemirsts. Tāpat ir ar kāzu ceremonijām, jo iespējams uzburt gandrīz visu – atrast īsto vietu, piemeklēt īsto kleitu, izvēlēties saskaņotu galdu klājumu un ziedus, izņemot – atrast brīnišķīgu pludmales tērpu, lai dotos medusmēnesī un siltajām zemēm vai laulātos jūras krastā īpaši siltos laikapstākļos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl