3 komentāri
Foto: Rīgā krāšņi noslēdzies pasaules mēroga skaistumkonkurss
Marts Augusts

Jūnija beigās kultūras pilī “Ziemeļblāzma” norisinājās īpaši smalks sarīkojums – pasaules mēroga skaistumkonkursa “Elite Beauty Queen 2018” fināls. Par skaistuma karalieni kroni cīnījās 20 daiļavas no dažādām pasaules valstīm.

Piecu dienu laikā ”Mrs. Elite Beauty Queen 2018” dalībnieces baudīja Rīgas un Jūrmalas plašo atpūtas un izklaides piedāvājumu klāstu un gatavojās finālam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms fināla Jūrmalā notika dalībnieču fotosesija peldkostīmos, viņas pozēja pie populāru zīmolu motocikliem, devās ekskursijās, mirdzēja grandiozā stilizēto nacionālo tērpu parādē un dalībnieču talantu šovā.

Profilinterviju vakarā konkursantes prezentēja ne tikai sevi, savu valsti, bet atbildēja arī uz žūrijas pārstāvju sagatavotajiem jautājumiem.

Konkursa ”Mrs. Elite Beauty Queen 2018” finālā laurus plūca 32 gadus vecā divu meitu māmiņa Marina Kiseļova no Ukrainas. Skaistule, kurai aiz muguras ir Niķeļa kāzu gadadiena, balvā saņēma trīs tūkstošus vērtu kroni.

”Šis ir pirmais skaistumkonkurss pasaulē, kura ideja ir līdzīga kā ”Victoria’s Secret s” šovam. Tajā piedalās dalībnieces, kuras jau uzvarējušas un sevi pierādījušas dažādos pasaules līmeņa skaistumkonkursos. Kāpēc tā? Tāpēc, ka visas veiksmīgās idejas ir līdzīgas cita citai,” stāsta šova producents Mainots Vecvagars.

Pēc krāšņā fināla fanu pūlis konkursantes sagaidīja naktsklubā ”Coyote Fly”, kur līksmība valdīja līdz rīta agrumam.

TOP komentāri

  • Zobenss
  • hi hi
    +2 +2 0

    hi hi

    katrai bagātai sievietei pa kronim ,konveijers darbojas uz pilnu jaudu
    Skaistums tur mazsvarīgs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl