FOTO: puisis ”saceļ vētru” sociālajos tīklos, ”ievietojot” sevi slavenās modeles Kendalas Dženeres bildēs!

2 komentāri
FOTO: puisis ”saceļ vētru” sociālajos tīklos, ”ievietojot” sevi slavenās modeles Kendalas Dženeres bildēs!

Kardašjanu ģimene ir viena no slavenākajām Holivudas ģimenēm. Slavu šī ģimene ieguva ļoti interesantā veidā, pateicoties savas meitas Kimas Kardašjanas mājās uzfilmētajam seksa video. Šoreiz par Kardašjanu ģimenes locekli vēlas kļūt kāds vīrietis, kurš sociālajos tīklos ir sacēlis pamatīgu vētru.

Izrādās, ka slavenajai Kardašjanu pusmāsai Kendalai Dženerei ir uzradies ”dvīņu brālis”. Vīrietis, kurš sevi dēvē par Kērbiju Dženeru ir satracinājis visas pasaules sociālo tīklu lietotājus. Savā Instagram.com kontā puisis ir publicējis bildes, kurās redzams gan viņš, gan arī pasaules slavenā modele Kendala Dženere.

Puisis slavu iemantojies pateicoties izcilajām un smieklīgajām foto apstrādes programmas Photoshop spējām. Viņš sevi ir ievietojis Kendalas Dženeras slavenākajās bildēs, un rezultāts ir fantastiski smieklīgs. Kā izskatās bildes, kurās atrodas gan Kendala, gan Kērbijs, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl