FOTO: pozitīvais stils Positivusā! Vai tu tur biji?

Pievienot komentāru
FOTO: pozitīvais stils Positivusā! Vai tu tur biji?

Klāt pirmdiena, un burvīgās brīvdienas ir aizvadītas uz jautras un pozitīvas nots! Trīs dienas sabiedrību ar lielisku mūziku un krāšņu atmosfēru iepriecināja festivāls Positivus, kuru apmeklēja simtiem cilvēki visdažādākajos apģērbos.

Atpūta ir beigusies, tāpat arī mūsu trako apģērbu ģērbšana, ko šad tad mēdzam atļauties uzvilkt tieši uz festivālu laiku. Dzīvnieku motīvu tērpi, īsie šorti, kroņi uz galvas, tas viss arī šogad bija aktuāls festivāla apmeklētājiem, kuri ar savu stila odziņu stāstīja, kas ir stilīgi. Sieviešu vidū aktuāls bija hipiju un rokenrola stils. Lielas hūtes, biezo rāmju saulesbrilles, puķaini T krekli un, protams, kleitas ar atkailinātiem pleciem. Lieliski, ka laiks apmeklētājus lutināja, un meitenes varēja izrādīt visu savu trīs dienu garderobi. Kādu apģērbu festivāla viesi izvēlējās, apmeklējot Positivus, skaties fotogalerijā.

Neaizmirsti un piedalies lieliskā konkursā – Festivāla selfijs 2016!!!

Iesūti savu festivāla “selfiju”, kļūsti par “selfiju” karalieni/karali un laimē lielisku dāvanu. Viss, kas tev jādara, jāiesūta bilde šeit!

Foto