Foto: populāru ukraiņu modeli piekauj Turcijas viesnīcas apsargi

5 komentāri
Foto: populāru ukraiņu modeli piekauj Turcijas viesnīcas apsargi
INSTAGRAM

Ukraiņu modele Darja Kiriļuka kopā ar līgavaini un draugiem devusies atvaļinājumā uz Turciju. Skaistule baudījusi atpūtu kūrortpilsētā Kesmē, līdz piedzīvojusi šokējošu notikumu.

Darja publisko baisu foto, kurā viņas skaistā seja redzama asinīs, pēc foto var novērot, ka viņai ir pārsists plakstiņš.

Foto: brauciena laikā uz Kijevu piekauta un gandrīz izvarota Ukrainas TV raidījumu vadītāja

View this post on Instagram

I don’t wanna keep quiet and tell the story what happened to me, my boyfriend and our group. We were attacked by the security of Momo Beach( Çeşme, Turkey). Four girls were punched on the face (including me) and the guys were badly hurt. We gave police detailed reports. We should not turn a blind eye to what happened and stop #stoptheviolenceagainstwomen Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı’nın (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız #stoptheviolenceagainstwomen #metoo @momodalyan @milliyetcomtr @hurriyetkelebek @hurriyetcomtr @sabah @takvim Я не хочу молчать и рассказывать историю, что случилось со мной, моим парнем и нашей группой. На нас напала служба безопасности пляжа Момо (Чешме, Турция). Четыре девушки были избиты по лицу (включая меня), и парни сильно пострадали. Мы дали полиции подробные отчеты. Мы не должны закрывать глаза на то, что произошло! #challengeaccepted

A post shared by Daria Kyryliuk (@dariakyryliuk) on

Foto: Maskavā smagi piekauts viens no spilgtākajiem ”Ekstrasensu cīņu” dalībniekiem

”Nevēlos klusēt, bet gan pastāstīt, kas notika ar mani, manu puisi un mūsu grupu Turcijā. Mums uzbruka un mūs piekāva Momo pludmales apsargi,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Darja.

Četras meitenes, ieskaitot pašu Darju, saņēma no apsargiem sitienus pa seju, puiši cieta daudz smagāk.

Modele un viņas draugi uzrakstījuši iesniegumu policijā un uzskata, ka šāda uzvedība no viesnīcas teritorijas darbinieku puses nav pieļaujama.

Policija jau runājusi ar Darju un viņas draugiem, kā arī incidentā iesaistītajiem apsargiem.

Izdevums “The Sun” raksta, ka Turcijas tūrisma ministrs ir sašutis par notiekošo un paziņo, ka šādiem incidentiem nav vietas tūristiem paredzētajās apmešanās un atpūtas vietās. Šāda agresija nav pieļaujama, īpaši pret sievietēm.

Momo pludmales ziņojumā teikts, ka apsargi nav bijuši iesaistīti kautiņā, ka nesaskaņas izcēlušās starp Darju un viņas mīļoto, ka tieši mīļotais iesitis modelei pa seju.

Modele noliedz apgalvojumu, paziņojot, ka nepietiek, ka Momo darbinieki piekauj viņu, bet nu vēl apmelo.

”Mīlu Turciju, tā ir ļoti skaista valsts, bet tas ir ļoti skumji, ka šādas situācijas vēl notiek 21. gadsimtā,” tā Darja.