FOTO. Polo krekli, grezns zīds un džinsa audums – elegants modes kokteilis Rīgas Biržas namā

Komentāri
FOTO. Polo krekli, grezns zīds un džinsa audums – elegants modes kokteilis Rīgas Biržas namā
FOTO: Mark Litvyakov

Jau Rīgas Modes nedēļas atklāšanas preses konferencē tika ar lepnumu uzsvērts, ka īpaša vieta, kur norisināsies dizaineres Jūlijas Sardikovas radītā zīmola M-Couture 2016.gada pavasara  vasaras modes skate – ir greznais Rīgas Biržas mākslas muzejs. Biržas nama interjers lieliski papildināja kolekcijas gara noslēpumaini eleganto būtību, kas viesiem jau rudenī ļāva izjust izteiktu svētku noskaņu un pavasara-vasaras kolekcijas piedāvāto siltumu un gaisīgumu. M – Couture modes skate viennozīmīgi bija viena no šī gada modes nedēļas neaizmirstamākajiem notikumiem, kas klātesošajiem paliks atmiņā vēl ilgi pēc prestižā modes pasākuma noslēguma. 

 M-Couture dizainere Jūlija modes mākslai iedvesmojusies jau no bērnības; viņas tēvs bijis profesionāls šūšanas meistars un iemācījis būtiskāko. ”Pārāka par visu ir sieviete, viņa ir skaistuma esence, un labākais dizaineris ir tas, kurš spēj apģērbt šo kailo sapni,” uzskata dizainere. Modes zīmols M-Couture tika dibināts 2012. gadā, kad Jūlija Sardikova plašākai sabiedrībai prezentēja savu pirmo kolekciju, piedāvājot klasiski sievišķīgu eleganci mūsdienīgā izpildījuma, ko līdz pat šodienai raksturo puscaurspīdīgas kleitas, zīmuļveida svārki, ādas elementi un smalki izstrādātas detaļas. Kopš tā brīža zīmola piekritēju pulks aizvien turpina strauji pieaugt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savā jaunajā kolekcijā modes māksliniece atspoguļo stāstu par patiesu M-Couture sievietes būtību. Viņa ir skaista, intelektuāla huligāne, kura vēlas izzināt pasauli un nebaidās jaukt neparasto ar šķietami ikdienišķo. Tā ir sieviete, kuru nebaida jauni izaicinājumi. Kolekcijas tērpi raduši iedvesmu vīriešu garderobē, transformējot tās elementus gaisīgās, trauslās formās, kas sievietes tēlam piešķir vieglumu, gaišumu un izsmalcinātas gaumes paraugu. Par pamatu ņemot džinsa apģērbu, dizainere radījusi kleitas, svārkus un pat divrindu jakas, kas izgatavotas no grezna zīda auduma. M-Couture pat ikdienas garderobē tik nozīmīgu elementu kā polo kreklu pārveido par īstenu demi-couture apģērbu. Kolekciju īpaši neatvairāmu padara tās smalko detaļu un apslēpto nozīmju piesātinājums.

FOTO. M-Couture jaunā kolekcija

.

Lasi vēl