FOTO: piparmētru zaļā krāsa un kašmirs ir jaunākais rudens modes šarms!

Pievienot komentāru
FOTO: piparmētru zaļā krāsa un kašmirs ir jaunākais rudens modes šarms!

Ir sākusies Haute Couture modes nedēļa, un šoreiz modes nams Atelier Versace ir pamatīgi pārsteidzis ar radītajiem apģērbiem, kuri ir apvienojumā starp dramatisko un sievišķīgo eleganci.

Haute Couture 2016 rudens/ ziemas jaunākā Versace kolekcija ir daudz atšķirīgāka nekā iepriekšējās. Tā ir radīta ar īpašiem izgriezumiem un asimetriski stilizētiem apģērbiem. Viegli krītoši audumi, ieloces un mezgli uz gurniem. Dizainere Donatella Versače ir parādījusi īstus mākslas darbus. Jaunākās kolekcijas krāsu kombinācija ir neparasta, bet tā vizuāli piesaista jebkuru skatienu. Donatella Versače ir devusi priekšroku pamatīgai asimetrijai, kas šovasar ir īpaši aktuāla.

Foto

Asimetriskas kakla līnijas, atkailināti pleci, sasiets brīvi krītošs audums pie gurniem, ir jaunākās kolekcijas vadlīnijas. Īpaši uzslavējams ir maigas miesas krāsas kašmira mētelis, kas ir kombinēts ar piparmētru zaļo krāsu. Tas ne tikai atsvaidzina izskatu, bet liek tam izskatīties vilinošam un seksapīlam. Šim mētelim tiek piešķirta vislielākā uzmanība, jo to mugurā ir tērpusi slavenā modele Kārena Elsona, kura uz modes mēles atgriezusies pēc liela pārtraukuma. Slavenā modes zīmola Versace jaunākos darbus skaties fotogalerijā. Smelies idejas savai rudens modes apģērbu izvēlei.

Ja esi palaidusi garām, tad iepazīsties ar zīmola Fendi jaunāko saulesbriļļu kolekciju šeit.