FOTO: piedaloties jaunā projektā, sabiedrības dāmas iedvesmo un stiprina Latvijas sievietes

3 komentāri
FOTO: piedaloties jaunā projektā, sabiedrības dāmas iedvesmo un stiprina Latvijas sievietes

Svinot tirdzniecības centra Spice 15. dzimšanas dienu, 21. septembrī svinīgā gaisotnē atklāta nebijusi izstāde Beauty is Ageless, kurā fotogrāfijās atspoguļotas 15 iedvesmojošas dāmas, bet īsā audio ierakstā dzirdamas viņu dzīves atziņas.

Apmeklētājiem tiek dāvināta foto un audio izstāde Beauty is Ageless, kurā apmeklētājus uzrunā 15 talantīgas, vienmēr skaistas, veiksmīgas un dzīvespriecīgas sievietes. Projektā piedalās 15 sabiedrībā zināmas sievietes, kuras spēj iedvesmot ar savu sievišķību un eleganci jebkurā vecumā. Dāmas piedalījās foto sesijās un kopā ar Unu Ulmi meklēja atbildes uz jautājumiem par skaistumu, gadiem, spēka avotiem un dzīves jēgu.

Foto

”Vizuālās un audio pieejas apvienošana ļauj daudz dziļāk ielūkoties šo sieviešu būtībā, atspoguļojot kā viņu ārējo skaistumu, tā iekšējo dziļumu. Mēs runājām par tēmām, ar kurām sievietes mēdz saskarties sarežģītos dzīves posmos un nonācām pie vērtīgām atziņām, kas lauž priekšstatus par stereotipiskiem skaistuma etaloniem. Es ļoti ceru, ka šis projekts iedvesmos, stiprinās un pozitīvi uzlādēs daudzas mūsu sievietes,” atzīmē projekta idejas autore Una Ulme.

Projektā piedalās modes dizainere Natālija Jansone, Baiba Jevdokimova, dejotāja un deju pasniedzēja Vija Vētra, Aija Simsone, daudzbērnu māmiņa Una Gavare, pasniedzēja Lelde Vikmane, stiliste Žanna Dubska, dietoloģe Lolita Neimane, uzņēmēja Kristīne Līpiņa, Iveta Lāce, Agita Putāne, jogas pasniedzēja Ineta Ķirse, aktrise un režisore Ināra Slucka, Ilze Freimane un baleta pasniedzēja Zita Errs.

3 komentāri