Foto: pēc sešu gadu pārtraukuma daiļā Annija Krūmiņa nosvin dzimšanas dienu

Foto: pēc sešu gadu pārtraukuma daiļā Annija Krūmiņa nosvin dzimšanas dienu
DANA ZUNDE-BIRZNIECE

Bijusī parabobslejiste, šova ”X Faktors” kandidāte Annija Krūmiņa pēc ilgu gadu pārtraukuma sarīkojusi sev un saviem mīļajiem svētkus un nosvinējusi dzimšanas dienu.

Skaistās svētku fotogrāfijas, kurās Annija redzama burtiski starojam no prieka un laimes, jubilāre publiskojusi sociālajos tīklos, radot iespēju arī viņas atbalstītājiem būt daļai no laimīgā momenta.

Annija neslēpj, ka pēdējo reizi dzimšanas dienu svinējusi pirms sešiem gadiem, kad viņai palika astoņpadsmit gadi. Tā bija jubileja pirms liktenīgās avārijas.

Saderinājusies parabobslejiste Annija Krūmiņa

Visus šos gadus jubilārei bija grūti atcerēties dzimšanas dienu, apjaušot, cik ļoti mainījusies viņas dzīve, bet nu Annija apzinās, ka tagad viss patiesi ir mainījies uz labo, pozitīvo pusi!

”Esmu sapratusi, ka dzīve ir vienas lielas svinības! Un es izvēlos svinēt katru savas dzīves dienu. Neatkarīgi no datuma vai laikapstākļiem. Dzīve ir skaista un esmu pateicīga par katru gadu, katru dienu un minūti, ko varu izdzīvot kopā ar maniem mīļajiem!” tā Annija.

Dzimšanas dienas ballīte nosvinēta vienā pie Talsu rajona populārākajām atpūtas vietām ģimenes un tuvāko draugu lokā.

Annija Krūmiņa: rati ir gandrīz kā mans ķermenis, un nevienam nav tiesības tiem patvaļīgi pieskarties

Svinības ieturētas kovboju, kantrī stilā un teju ikvienam viesim mugurā bija rūtains krekls, bet kā aksesuārs izmantota kovboju cepure.

Svinību fotogrāfiju ieraksti sociālajos tīklos saņem neskaitāmus apsveikuma vārdus, labus vēlējumus.

Arī portāls Skaties.lv pievienojas sveicējiem un vēl Annijai veselību, laimi un prieku!