FOTO: pašmāju skaistumkopšanas eksperti novērtē matu ķemmes, kas taisno matus!

Komentāri
FOTO: pašmāju skaistumkopšanas eksperti novērtē matu ķemmes, kas taisno matus!

Sestdienas, 5. novembra, pēcpusdienā, ikgadējās skaistumkopšanas industrijas izstādes Baltic Beauty laikā vadošajiem skaistumkopšanas redaktoriem, blogeriem un citiem jomas entuziastiem tika prezentētas inovatīvās IKOO matu ķemmes. Tā kā Latvijas tirgū šis produkts ir ienācis pavisam nesen, viesi pirmo reizi klātienē tika iepazīstināti ar tā unikālo tehnoloģiju.

Uzņēmuma pārstāvji ar prieku sveica prezentācijas viesus un iepazīstināja tos ar zīmola plašo produktu sortimentu. Tāpat klātienē bija ieradusies arī zīmola pārstāve no Vācijas.

Uzreiz pēc uzrunām skaistumkopšanas ekspertu uzmanībai tika piedāvāta top frizieres Beatrises Kokanas meistarklase. Tās laikā viņa uz vienas no brīvprātīgajām modelēm demonstrēja 2016. gada jaunumu – elektronisko matu ķemmi ar keramikas pārklājuma sariņiem, kas vienmērīgi izķemmē un iztaisno matus, padarot to veselīgi mirdzošus un nebojājot matu struktūru.

”Kā skaistumkopšanas industrijas profesionāli mani vienmēr ir interesējušas šīs jomas inovācijas un jaunākās tehnoloģijas. Jaunā matus taisnojošā ķemme ir lielisks atradums aktīvām un mūsdienīgām sievietēm. Testa laikā mūsu salona meistari ķemmi izmēģināja uz visdažādāko tipu un garumu matiem, un rezultāts ik reizi bija ļoti iepriecinošs. Šī ķemme ir lieliska alternatīva ierastajam matu taisnotājam, kas ne tikai ļauj ātri un vienkārši atsvaidzināt frizūru mājas apstākļos, bet arī saudzīgi novērš matu pūkošanos un piešķir tiem veselīgu spīdumu” atklāj Beatrise Kokana.

Savos iespaidos par jauno produktu prezentācijas laikā dalījās arī uzņēmēja un Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas dibinātāja Marika Ģederte, kura šo ierīci ik dienu testēja vairāk nekā trīs nedēļu garumā. Arī Marika atzina, ka elektroniskā ķemme ir lielisks palīglīdzeklis viņas steidzīgajā ikdienā, it sevišķi no rītiem, kad laika resursi ir visai ierobežoti.

Foto

Lasi vēl