Komentāri
FOTO: pasaules ietekmīgākās zvaigznes ”satracina” Nīderlandes pilsētu

Pagājušajās brīvdienās Nīderlandes rietumu pilsēta Roterdama pārvērtās par slavenību pilsētiņu. To apmeklēja ietekmīgākās pasaules slavenības, tostarp dziedātāja Adele, Rianna Džastins Bībers. Roterdama pārvērtās par sarkanā paklāja pilsētu, jo tajā notika MTV Europe Music Awards pasākums. 

Sarkanais paklājs vienmēr tiek uzskatīts par pasākumu galveno sastāvdaļu, jo uz tā bieži redzam pasaules ietekmīgākās zvaigznes, kuras atrāda jaunākās dizaineru kolekcijas, jaunākās modes tendences, kā arī skaistumkopšanas rituālus. Šodien aplūkojām MTV Europe Music Awards sarkanā paklāja dāmas. Šo pasākumu apmeklēja arī slavenā seriāla Vampīra dienasgrāmata aktrise Ņina Dobreva. Kā Roterdama pārvērtās par slavenību jucekli, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl