Foto: pasaulē skaistākā apalīte parāda, kā izskatās bez grima

36 komentāri
Foto: pasaulē skaistākā apalīte parāda, kā izskatās bez grima
PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Es esmu cilvēks, nevis lelle,” saka skaistumkonkursa ”Miss & Mrs. Top of the World Plus Size 2020” uzvarētāja latviete Madara Riley. Ar drosmīgiem kadriem, kuros redzama bez dekoratīvās kosmētikas, viņa nolēmusi iedvesmot Skaties.lv lasītājas būt skaistām arī dabiski.

Februāra nogalē starptautiskajā skaistumkonkursā korpulentām dāmām ”Miss & Mrs. Top Of The World Plus Size 2020” uzvaras laurus plūca Lielbritānijā dzīvojošā latviete Madara Riley. Gan konkursa gaitā, gan pēc tam viņa savus atbalstītājus sociālajos tīklos regulāri lutinājusi ar skaistām fotogrāfijām, kurās redzama saposusies un ar grimu.

Nu Madara plašākai sabiedrībai gatava atrādīt arī to, kāda viņa ir izskatās, kad tikko iznākusi no dušas, jeb bez dekoratīvās kosmētikas kārtas.

”Noņemot sarkano lūpukrāsu un konkursa grimu, šāda esmu – ar poriņām, kādu pumpiņu. Ikdienā dekoratīvo kosmētiku lietoju ļoti maz, bet mati pusi nedēļas nostāv pusizjukušā copē,” Skaties.lv saka Madara.

Šovasar viņa piedzīvojusi žilbinošas pārvērtības – līdz šim tumšie mati nu ieguvuši ievērojami gaišāku toni. ”Esmu atkal blonda. Es joprojām sveru vairāk nekā 100 kilogramu, bet, esot blondai, ir vieglāka sajūta,” viņa smaida.

Tāpat viņa atrādījusi foto kolāžu, kurā vienā pusē ir fotogrāfija bez uzlabojumiem, otrā – ar. ””Face App” cilvēku pārtaisa uh kā, un tad mēs brīnāmies par stereotipiem,” aizdomājas Madara.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Viņas ikdienas skaistuma arsenālā ir vien daži knifiņi. No dekoratīvās kosmētikas plašā klāsta un iespējām Madara lieto tikai lūpu spīdumu un pūderi, kas nomaskē pumpiņas. Bet laiku pa laikam nākoties cīnīties arī ar kādu aukstumpumpu.

”Skropstas ir ar skropstu tinti un laminētas, lai dienas gaitā nav jāatjauno skropstu tuša, – tādas man viņas ir,” skaidro Madara.

”Visādi citādi esmu ar sevi apmierināta, neuzskatu, ka man vajag botoksu, traģisku kosmētikas kārtu, vai kaut kas nav tā.

Mīļās, meitenes, mēs neesam porcelāna lelles, ir normāli, ja tev ir vasaras raibumi, poras, kāda rēta, rieva un sejas vaibsti. Šad tad mūs visas piemeklē kāda aukstuma pumpa, sliktās dienas, kad āda nav ok. Tas ir normāli,” tā Madara.

36 komentāri