Komentāri
FOTO: parasti cilvēki atklāti parāda savu kailo, dabisko ķermeni bez “photoshop”

Katra mēs varam lepoties ar to, ko daba mums ir devusi. Arī par savu ķermeni. Nav jākrīt kaunā, bet ir jālepojas, ka mēs esam atšķirīgas un citādas, ar to mēs esam tik īpašas un nepārspējamas.

Modeles, kuras rotā slavenu modes žurnālu vākus, ir mākslīgi veidotas. Protams, lasot ziņas un intervijas, ir atrastas arī tādas modeles, kuras ir aizliegušas izmantot bilžu uzlabošanas programmas. Pēdējā laikā ir vērojams, ka sievietes vēlas izskatīties arvien dabiskāk, un būt tādas kādas patiesībā ir, jo skaistums taču nāk no iekšienes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interneta vidē augstu popularitāti ir ieguvusi fotogrāfe Anastasija Kuba, kura fotografēja tavām acīm neierastus modeļus. Jeb ”normālos” cilvēkus. Šie cilvēki izvēlējās pozēt kameras priekšā, parādot visiem, ka nebaidās atklāt savu dabisko ķermeni un tā dēļ nav jākaunas. Ar šo fotosesiju jaunā māksliniece, iespējams, akcentē, ka cilvēka atklātībai un patiesīgumam ir liela nozīme ikdienas dzīvē.

Fotogalerijā apskati mākslinieces Anastasijas fotografētās bildes, kuras pavērš acis pavisam citā virzienā, nevis tajā, kurā lūkojamies uz ”fotošopētajām” modelēm.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl