FOTO: parasti cilvēki atklāti parāda savu kailo, dabisko ķermeni bez “photoshop”

0 Komentāru
FOTO: parasti cilvēki atklāti parāda savu kailo, dabisko ķermeni bez “photoshop”

Katra mēs varam lepoties ar to, ko daba mums ir devusi. Arī par savu ķermeni. Nav jākrīt kaunā, bet ir jālepojas, ka mēs esam atšķirīgas un citādas, ar to mēs esam tik īpašas un nepārspējamas.

Modeles, kuras rotā slavenu modes žurnālu vākus, ir mākslīgi veidotas. Protams, lasot ziņas un intervijas, ir atrastas arī tādas modeles, kuras ir aizliegušas izmantot bilžu uzlabošanas programmas. Pēdējā laikā ir vērojams, ka sievietes vēlas izskatīties arvien dabiskāk, un būt tādas kādas patiesībā ir, jo skaistums taču nāk no iekšienes.

Interneta vidē augstu popularitāti ir ieguvusi fotogrāfe Anastasija Kuba, kura fotografēja tavām acīm neierastus modeļus. Jeb ”normālos” cilvēkus. Šie cilvēki izvēlējās pozēt kameras priekšā, parādot visiem, ka nebaidās atklāt savu dabisko ķermeni un tā dēļ nav jākaunas. Ar šo fotosesiju jaunā māksliniece, iespējams, akcentē, ka cilvēka atklātībai un patiesīgumam ir liela nozīme ikdienas dzīvē.

Fotogalerijā apskati mākslinieces Anastasijas fotografētās bildes, kuras pavērš acis pavisam citā virzienā, nevis tajā, kurā lūkojamies uz ”fotošopētajām” modelēm.

Foto

0 Komentāru