Komentāri
FOTO: otrās Eirovīzijas atlases kārtas dalībnieki izvēlas ekstravagantus apģērbus

Vakar norisinājās otrā Eirovīzijas atlases kārta, ar kuru mēs pavisam noteikti varam lepoties, jo mūsu Justs ir ticis tālāk, un sestdien viņa priekšnesumu varēsim vērot vēlreiz. Arī šodien esam apkopojušas Eirovīzijas otrās atlases tērpus.

Atceroties pirmās Eirovīzijas kārtas apģērbus, tad arī otrajā kārtā ir atrodamas gan apģērbu veiksmes, un protams neveiksmes. Austrālijas un Albānijas pārstāvēs bija izvēlējušās klasiskā Eirovīzijas stilā ieturētas kleitas, kuras bija lakoniskas un elegantas. Ar savu priekšnesumu pārsteidza Bulgārijas pārstāve, to pašu jāsaka arī par viņas izvēlēto apģērbu, kas nedaudz atgādināja skandalozās dziedātājas Lady Gaga ģērbšanās stilu. Visus otrās Eirovīzijas atlases kārtas apģērbu izdošanās un katastrofas, skaties foto galerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un protams, sirsnīgi sveicam Justu Sirmo ar tikšanu Eirovīzijas finālā!

Foto: AFP/LETA

Foto: AFP/LETA

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl