4 komentāri
FOTO: no modeles par pirmo lēdiju. Iepazīsties Melānija Trampa!

Tas ir noticis. Amerikas sabiedrība savu izvēli ir izdarījusi. Pēdējie rezultāti rāda, ka Donalds Tramps ir uzvarējis prezidenta vēlēšanās un viņa sieva Melānija Trampa kļūs par valsts pirmo lēdiju!

Pirmajai lēdijai ASV ir bijusi ļoti nozīmīga loma jau tālajā 18. gadsimtā. Bet, ko mēs varētu sagaidīt no Slovēnijā dzimušās Donalda Trampa sievas Melānijas Trampas, kura līdz ar vīra ievēlēšanu prezidenta amatā kļūs par ASV pirmo lēdiju?

Apskatot Melānijas Trampas ģērbšanās etiķeti, jāsecina, ka viņa zina, kas ir stils un kādai jāizskatās dāmai. Ir redzams, ka viņas garderobē dominē augstā mode. Viņa izvēlas augstos modes nama zīmolus, ģērbjas tērpos, kas diktē modes tendences visā pasaulē! Viņa ir redzēta modes nama Gucci, Dior, Balenciaga tērpos.

Foto

46 gadus vecā Melānija Trampa modeles karjeru uzsāka 16 gadu vecumā, bet, sasniedzot 18 gadu vecumu, parakstīja līgumu ar Itālijas modeļu aģentūru Milānā. Strādājot kā modele, viņa bija pamanāma uz vairākiem pasaules slaveniem žurnālu vākiem, tostarp modes žurnālā Harper Bazaar un Vanity Fair, kā arī uz britu žurnāla GQ. Trampa kundzei ir savs rotaslietu uzņēmums un viņa prot piecas valodas –  slovēņu, serbu, angļu, franču un vācu.

Kāds ir Melānijas Trampas stils, sākot no 2008. līdz 2016. gadam, skaties pievienotajā fotogalerijā.

TOP komentāri

  • Lidija
  • 1.ome
    +2 +2 0

    1.ome

    Nu diezgan līdzīga ar Obamas stilu! Diez to arī kā runu kopēs vai nē? bet tā jau smuka. Kā nekā modele
  • Estere

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl