FOTO: no miskastes – uz mākslas galeriju. 363 izdaiļotu tējas maisiņu

Komentāri
FOTO: no miskastes – uz mākslas galeriju. 363 izdaiļotu tējas maisiņu

Kurš gan cits, ja ne mēs paši, radīsim sev krāšņāku ikdienu? Māksliniece Rūbija Silvosa (Ruby Silvious) uzsāka savu vizuālo dienasgrāmatu ar nosaukumu 363 tējas dienas.

Mērķis bija radīt un publicēt to sociālajos tīklos, lai iedvesmotu kādu. Izlietoti tējas maisiņi patiešām nav skaisti, bet tā vietā, lai tos izmestu ārā, vēlos tos padarīt skaistus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man tējas maisiņš ir medijs – jauns mākslas darbs katru dienu.”

Māksliniece katru dienu izdaiļo vienu tējas maisiņu. Jāatzīst, mēs esam sajūsmā!

Foto: tējas maisiņu māksla

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl