Komentāri
FOTO: nav ko vilkt mugurā? Jaunākās modes tendences no Lielbritānijas
Publicitātes foto

No 28. novembra līdz 2. decembrim Latvijā norisinās Britu nedēļa. Tās ietvaros 30. novembra pēcpusdienā tika rīkots smalks modes vakars “Fashion is Great”, kas piedāvā ikvienam interesentam novērtēt aktuālās tendences no Lielbritānijas.

“Fashion is Great” britu modes vakara apmeklētājiem bija iespēja vērot četras patiesi dažādas modes skates.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viss sākās modes skati pieaugušiem, kurā tika demonstrēti sievišķīgi šarmanti un eleganti apģērbi steidzīgai ikdienai.

Tai sekoja “Mothercare” aktuālās kolekcijas skate, kurā dažāda vecuma bērni demonstrēja zīmola aktuālo piedāvājumu skaistiem svētku brīžiem.

Vakaru noslēdza divas modes skates īstiem stila gardēžiem – “Phase Eight” svētku tērpi ar tiem piemītošo izsmalcinātību un greznumu, bet noslēgumā – sieviešu apģērba luksusa zīmola “Coast” īpaši greznā modes skate.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl