FOTO: nakts klubs Coyote Fly laiž klajā savu apģērbu un aksesuāru līniju

Komentāri
FOTO: nakts klubs Coyote Fly laiž klajā savu apģērbu un aksesuāru līniju

Latvijā vadošais naktsklubs Coyote Fly šā gada 10. jūnijā prezentēs savu apģērbu un aksesuāru līniju, kuras tapšanā uzņēmums iedvesmojies no pasaules modes tendencēm un labāko ārvalstu naktsklubu pieredzes, tādējādi kļūstot par vienīgo izklaides vietu Latvijā, kas realizējusi šāda līmeņa projektu.

Jaunās vīriešu un sieviešu apģērbu un aksesuāru līnijas kolekcijā ir desmit T kreklu modeļi un 5 cepuru veidi, kuru dizains izstrādāts Latvijā, savukārt T krekli pēc kluba individuāla pasūtījuma ražoti uzņēmumā Rita, kas ir lielākais trikotāžas ražotājs Latvijā un viens no vadošajiem ražotājiem Baltijas reģionā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kluba stiliste Ramona Lazda, komentējot kluba radīto apģērbu un aksesuāru līniju, saka:” Coyote Fly kolekcijas apģērbiem un aksesuāriem izmantotas mūsdienīgas piegrieztnes  un modernas apdrukas. Tie iederēsies visdažādāko stilu garderobē, jo radītos T kreklus var kombinēt sākot ar boyfriend tipa džinsu biksēm un sportiskiem apaviem, beidzot ar fliteru vai ādas svārkiem un augstpapēžu kurpēm. Turklāt vīriešu kreklus var nēsāt arī sievietes, jo oversized apģērbi joprojām ir viens no aktuālākajiem trendiem.”

Foto

”Lepojamies, ka pēc vairāku mēnešu sagatavošanās darbiem ir izdevies radīt pirmo apģērbu un aksesuāru līniju, kura ir izstrādāta un ražota uz vietas Latvijā, atbalstot vietējos uzņēmējus, kā arī radot unikālu un iepriekš nebijušu produktu. Īpašu uzmanību pievērsām kreklu audumam, jo vēlējāmies, lai auduma kritums būtu pareizs un valkātājam tas būtu patīkams, tādēļ ilgi testējām un atlasījām pašu kvalitatīvāko, ”stāsta kluba vadītāja Liene Bukbārde.

”Apģērbu un aksesuāru līnija tiks prezentēta 10. jūnijā, kad arī būs iespēja visiem interesentiem to uz vietas klubā iegādāties. Cenas būs visiem pieejamas un nepārsniegs 25–30 eiro robežu,” turpina Liene Bukbārde.

Lasi vēl