Novērtē! Latvijas skaistākās precētās sievietes demonstrē savus īpašos talantus

1 komentārs
Novērtē! Latvijas skaistākās precētās sievietes demonstrē savus īpašos talantus
PUBLICITĀTES FOTO

31. augusta pēcpusdienā tirdzniecības centrā ”Riga Plaza” norisinājās ”Mrs.Latvija” dalībnieču talantu šovs. Dalībnieces demonstrēja savas īpašās prasmes.

Talantu šovā skaistules izrādīja savus – dziedāšanas, dejošanas, gleznošanas, dzejas rakstīšanas, aktiermākslas, kūku cepšanas, flautas spēlēšanas un bikini fitnesa defilē prasmes.

Foto: ”Mrs.Latvija” daiļavas tiekas izsmalcinātā piknikā

Izskanēja dziesmas latviešu, krievu un angļu valodā, kā arī dejotas sporta dejas, vēderdejas un demonstrētas dažādu kūciņu cepšanas prasmes, neiztika bez gleznu izrādīšanas un zīmējumiem, kuru tapšanā izmantots zīmulis.

Vairākas skaistules ne tikai izrādīja savus talantus, bet arī iesaistījās kolēģu talantos, palīdzot izrādīt gleznas un iesaistoties citās aktivitātēs.

Dalībnieces ar aplausiem, ovācijām un plakātiem atbalstīja draugi, radi un konkursa fani.

Viesu rindās neizpalika bez pagājušā gada ”Mrs.Latvija” uzvarētājas Sigitas Cīrules un konkursa ”Miss/Mrs Top of The World” dalībniecēm, kuras ieradās ar kroņiem un iegūto titulu lentēm.

”Mrs.Latvija” skaistumkaralienes aicina – nepērc mājdzīvnieku, bet adoptē!

Vakara vadītāja ādā iejutās šovmenis Edgars Toretto, toties par muzikālo noformējumu rūpējās DJ Milena.

Tā kā topošās skaistumkaralienes iesaistījušās ”Dzīvnieku SOS” aktivitātēs, tad arī pasākuma laikā ikviens varēja ziedot līdzekļus organizācijas vajadzībām.

Jau 17. septembrī ”VEF Kultūras pilī” norisināsies ”Mrs.Latvija” fināls, kurā par uzvaru sacentīsies trīsdesmit skaistules no dažādiem Latvijas nostūriem. Biļetes iegādājies ŠEIT!!!

Apskati un nobalso par savu favorīti! Izvēlētas 30 Latvijas skaistākās precētās sievietes