Foto: ”Mrs.Latvija” daiļavas tiekas izsmalcinātā piknikā

7 komentāri
Foto: ”Mrs.Latvija” daiļavas tiekas izsmalcinātā piknikā
PUBLICITĀTES FOTO

28. augusta vakarā ”Mrs.Latvija” 2019. gada dalībnieces tikās Vērmanes dārzā, kur rīkoja kopīgu pikniku. Skaistules iepazinās tuvāk, pārrunāja skaistuma tēmu un vienkārši baudīja silto vasaras laiku.

Pikniks rīkots, lai ”Mrs.Latvija” dalībnieces iepazītos tuvāk, iedraudzētos un novērtētu savu pretinieču plusus un mīnusus.

Apskati un nobalso par savu favorīti! Izvēlētas 30 Latvijas skaistākās precētās sievietes

”Mrs.Latvija” skaistumkaralienes aicina – nepērc mājdzīvnieku, bet adoptē!

Ikviena skaistumkaraliene varēja pārsteigt pārējās piknika dalībnieces ar pašu gatavotiem gardumiem, gan nopirktām, izsmalcinātām uzkodām.

Vairums dāmu priekšroku deva kafijai un tortītēm, skaistules ir lielas saldumu piekritējas. Lai vakars būtu īpašāks dalībnieces dalījās ar līdzi paņemtajiem gardumiem.

Laiskajai atpūtai Vērmanes dārzā konkursantēm pievienojās ”Mrs.Latvija” organizatore Kristīne Lindenblate, uzņēmējs Miks Celmiņš, dizainers no Āfrikas Tatenda Sipula un dziedātājs Roberto Meloni, kurš ir Kristīnes rīkoto konkursu vadītājs.

Bieži vien Vērmanes dārzā redzami ielu muzikanti, kuri priecē pastaigu mīļus ar skaistām melodijām. Dāmām tik ļoti iepatikās saksofonists, ka viņas devās pakaļ kungam un piedāvāja piedalīties piknikā.

Kungs labprāt piekrita spēlēt skaistulēm romantiskas melodijas un jutās lepns, ka tieši viņam tika piedāvāts izklaidēt dāmas!

Jautrā, muzikālā atmosfērā topošās skaistumkaralienes baudīja viena otras sabiedrību līdz pat vēlam vakaram.

31. augustā, 18.00, tirdzniecības centrā ”Rīga Plaza” norisināsies ”Mrs.Latvija” 2019. gada dalībnieču talantu šovs, kurā skaistules gan dziedās, gan dejos, gan izrādīs citus talantus. Ikviens ir aicināts ierasties un baudīt skaistuļu uzstāšanos!