Foto: ”Mrs.Latvija 2019” skaistumkaralienes nododas kopīgai naktsdzīvei

1 komentārs
Foto: ”Mrs.Latvija 2019” skaistumkaralienes nododas kopīgai naktsdzīvei
PUBLICITĀTES FOTO

Nedēļas nogalē ”Mrs.Latvija” 2019. gada finālistes tikās vienā no Rīgas naktsklubiem, lai nosvinētu konkursa finālu un vēlreiz apsveiktu skaistules ar iegūtajiem kroņiem un tituliem.

Septembra vidū ”VEF Kultūras pilī” norisinājās skaistumkonkursa ”Mrs.Latvija” 2019. gada fināls. Par skaistāko Latvijas precēto dāmu tika kronēta Lita Blūma. Bankets tika rīkots teju mēnesi pēc uzvaras, kad visas emocijas, zaudējuma sāpes pierimušas un dāmas spēj kopīgi atpūsties un priecāties viena par otru.

Izvēlēta Latvijas skaistākā precētā skaistule! Par karalieni kronēta Lita Blūma

Skaistumkaraliene Lita Blūma par ”Mrs.Latvija” tērpu izvēli un sajūtām pēc uzvaras

Karalienes baudīja šampanieti, izsmalcinātas uzkodas un nodevās dejām, kluba ”Friends” Dj spēlēto ritmu pavadībā.

Atzinīgi skaistules novērtēja vairāku dziedātāju uzstāšanos, bet īpašu sajūsmu izrādīja jaunajam burvju māksliniekam Dantem Pecolli.

Dante dāmas priecēja ar dažādiem burvju trikiem un radīja vakaram maģisku noskaņu.

Ikviens nakts izklaides baudītājs varēja klātienē sastapt skaistumkaralienes, kopā nofotografēties, daži drosminieki dāmas aicināja arī kopā doties uz deju placi.

”Pēc ilgā pasākumu cikla dāmām bija nepieciešamība noslēgt skaistumkonkursu. Viņām bija iespēja vēlreiz satikties un apmainīties ar konkursā gūto pieredzi, nākotnes plāniem un izpratni par skaistumu,” tā konkursa organizatore Kristīne Lindenblate.

Karalienes bija tik ļoti sajūsminātas par iespēju tikties, izrādīt savu skaistumu, kroņus un iegūtos titulus, ka nepameta klubu, līdz pat rīta gaismai.

1 komentārs