Foto: modīgās rīdzinieces pulcējas “Andeles Mandeles” ziemas izpārdošanā

1 komentārs
Foto: modīgās rīdzinieces pulcējas “Andeles Mandeles” ziemas izpārdošanā
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Pagājušajās brīvdienās modīgākās rīdzinieces pulcējās “Spice Home” 2. stāvā, kur norisinājās kārtējais modes burziņš “Andele mandele”.

”Andele Mandele” jeb garderobes izpārdošana kļuvusi par stabilu tradīciju rīdzinieču vidū, kad vairākas reizes gadā dāmas pulcējas ”pērļu medībās”. Sestdien, 8. februārī, pirmo reizi norisinājās ziemas izpārdošanas andele, kurā visas preces maksāja līdz 20 eiro.

Šoreiz apmeklētājiem bija iespējams ielūkoties vairāku desmitu dāmu drēbju skapjos, kur plašā piedāvājumā bija apģērbi, apavi, aksesuāri un viss pārējais, kas tā arī nepiedzīvoja ziemas iznācienu.

Pirmo reizi tirdziņš ”Andele Mandele” norisinājās 2008. gadā. Šodien tirgošanās izaugusi līdz vairākiem pasākumiem gadā, tostarp ”Andele Mandele Kids”, kur jaunās māmiņas izpārdod mazuļu drēbes, pavasarī – ”Special&Cheap Andele Mandele”, kur visas cenas ir līdz 10 eiro, kā arī īpašās svētku andeles pirms izlaidumu vai kāzu laika un jaungada ballēm, kur dāmas tirgo tikai un vienīgi svētku drānas.

Tāpat jau vairākus gadus darbojas portāls Andelemandele.lv, kur dāmām ir iespēja arī ikdienā online versijā tirgot un medīt ”pērles”.

Modes blogere iesaka siltas lietas, ko nopirkt ziemas izpārdošanā

1 komentārs